Reportáž z úžasného Check Czech Fashion Cabaret!

Reportáž z úžasného Check Czech Fashion Cabaret!

17. dubna 2012, EXIT11, Bobbi Brown, Veronika Rohnová, Jana Minaříková, Tereza Vu, Kateřina Prokešová, Hermine Pogosyan, EXPRO, Marieta Kajabová, Aneta Kaderková, Check Czech Fashion Cabaret, CCF, módní show, módní přehlídka, P.M Club

Sponzorované odkazy

A už je to tady! Za námi je další ze super módních show Check Czech Fashion! V sobotu 14. dubna 2012 se v pražském P.M. Clubu konala v pořadí druhá Check Czech Fashion módní show, která se tentokrát nesla ve stylu kabaretu.

Celý P. M. Club už při vstupu volal jen Check Czech Fashion! Na velikém plátně nad pódiem a na LCD televizích na stěnách byly promítány fotky z rubriky MÓDA ULICE a loga partnerů, mezi kterými nesměl chybět ani náš Luxurymag.cz.

Okolo deváté hodiny večerní se na pódiu objevila dvojice moderátorek, aby celou módní show uvedly. Pro tentokrát se tohoto těžkého úkolu zmocnily samotné spoluzakladatelky Check Czech Fashion Aneta Kaderková a Marieta Kajabová. Minulou CCF moderovali sice vyškolení moderátoři, ale tentokrát mělo být vše mnohem osobnější. Po skončení celé show mi Aneta prozradila, že byla při moderování velice nervózní, ale podle mého názoru moderátorská dvojice obstála na výbornou a vše dopadlo více než dobře.

Po uvedení CCF se na plátně nad pódiem pro všechny návštěvnice a návštěvníky promítl úžasný spot Check Czech Fashion Cabaret a hned po něm vystoupila taneční skupina EXPRO, kterou představovalo pět krásných mladých slečen oblečených do slušivého cabaret looku.

A konečně mohla začít módní show! Jako první své modely představila krásná módní návrhářka arménského původu Hermine Pogosyan. Její modely byly úchvatné! Nesly se v barvách módní starorůžové a černé. Hermine nám ukázala krátké nabírané sukně, vyzývavé šortky, volánkové topy a samozřejmě moderní saka. Na této přehlídce mě velice zaujalo nevšední zdobení ve formě zipu, které se objevovalo na modelech sukní a šortek. Tento zip, který poutal pozornost přímo uprostřed modelů, působil velice sexy.

Druhá v pořadí byla módní návrhářka Kateřina Prokešová. Jejím mottem: ,,V jednoduchosti je krása“ se nesla celá její show. Představeny byly jak dlouhé šaty, tak krátké módní tylové sukně, saka a elegantní rukavičky, které dodávaly všem modelům úžasný vzhled.

Po dvou skvělých módních přehlídkách následovalo překvapení večera, kterým byla módní návrhářka Tereza Vu. Spoluzakladatelky CCF tato úžasná módní návrhářka zaujala pouhým profilem na facebooku, a proto se rozhodli ji ihned kontaktovat a do své show také zařadit. Modelky vybrané Terezou předvedli krásné modely elegantních šatů, ale také spodního prádla a pyžámek. Tato módní přehlídka měla veliký úspěch především u mužské části publika.

V poslední řadě tu pak byla velice talentovaná módní návrhářka Jana Minaříková, kterou prý údajně inspirují pouze obyčejné ženy a lidé. Její kolekce byla velmi elegantní a nesla se přesně ve stylu, na který jsme u Jany zvyklí. Nesměly chybět slušivé kabátky, topy, sukně a šaty. V této módní přehlídce nescházely ani kalhoty a modely šatů byly doplněny o vkusné límečky nebo lemované výstřihy.

Nesmím zapomenout ani na módní návrhářku Veroniku Rohnovou, která své modely předváděla v průběhu celého večera. Jejími modely totiž byly slušivé kloboučky a ozdoby do vlasů, které doplňovaly outfit všech předcházejících modelek.

Módní přehlídky sklidily veliký potlesk a pak už byl čas na to vyhlásit výherce tomboly. Losovalo se podle lístků, které návštěvníci dostávali u vstupu, a proto bylo vše vybráno spravedlivě. V tombole byly krásné hodnotné ceny jako například výrobky CCF, čelenka od Veroniky Rohnové, produkty sportovní značky EXIT11 a hlavní cenou se stala kosmetická taštička s produkty Bobbi Brown.

Módní show dosáhla svého konce kolem půl desáté večer a pak už mohla začít volná zábava, kterou se stal samozřejmě tanec a pití oblíbených drinků. I když jsem evidentně jako vždycky nic nevyhrála, celý večer jsem si maximálně užila a už teď se velice těším na další CCF show!

Zdroje: www.checkczechfashion.cz www.facebook.com/…czechfashion www.minarikova.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii módní peklo, módní značky a návrháři a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu