Bershka kolekce jaro 2012

Bershka kolekce jaro 2012

1. květen 2012, jarní kolekce, Bershka

Sponzorované odkazy

Prohlédněte si nejnovější kampaň španělské značky Bershka poskytující mladistvé módní kousky pro milovníky, kteří chtějí držet krok s trendy, aniž by obětovali svůj osobitý styl.

Bershka je známa svými inovativními trendy a různými stylovými doplňky, jimiž nás okouzluje sezónu po sezóně. Stejně tak i letošní kolekce je velmi zábavná a svěží. V případě, že přistupujete k módě s hravou uvolněností, jistě si oblečení této značky oblíbíte, protože se v něm budete cítit pohodně a sebevědomě.

Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz) Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz) Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz) Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz) Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Kolekce jaro / léto 2012 byla vytvořena Tomem Craigem, kterému se dokonale podařilo zachytit mladistvý a svěží duch značky. Na konci článku se nezapomeňte podívat na video „Letní výlet“, který vydala Bershka v rámci své kampaně. Zahlédnete zde spoustu zajímavých trendů z 90. let a mnoho mnoho a mnoho džínových kousků. Rozhodně je z čeho vybírat, zářivě barevné topy, bolérkové blejzry, glamour šaty a další doplňky v neonových odstínech.

Kolekce březen 2012

Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz) Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz) Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz) Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Březnová kolekce je v duchu jak ženském a romantickém, tak i rockovém, pankovém a grunge. Osvoboďte se od všech běžných standardů a jděte svou vlastní cestou! Je libo krajky, volánky, květinky, a nebo sladké odstíny? Nebo se naopak vyžíváte v lebkách, botách s hroty a koženém oblečení? Oba protikladné styly si přijdou na své.

Pastelové barvy, krajky a volánky skvěle doplňují květinové vzory a blýskavé materiály na topech společně se zlatými doplňky. Naopak černé topy s transparentními vsádkami nebo kožené bundy sednou výborně k neskutečně úzkým černým nebo džínovým kalhotám. V případě, že máte zálusk na džínové kraťasy, nezapomeňte si k nim pořídit delší volnější top.

Kolekce duben 2012

Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz) Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz) Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz) Bershka kolekce jaro 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Ostře bílá a nadčasový denim, to jsou hlavní složky dubnové kolekce 2012. Kolekce má však i divočejší stránky doplňující moderní vzhled. Nebojte se být unikátní a probuďte v sobě letního ducha. Opět si můžete vybrat mezi poutavými pestrými barvami nebo jemně nevinnou bílou barvou na šatech, šortkách nebo košilích. Dalším neodmyslitelným atributem kolekce je také indiánský styl v podobě vzorů, třásní a peříčkových doplňků.

„Jarní kampaň Bershka“: http://www.youtube.com/watch?…

Zdroj: www.bershka.com

Autorem článku je Jana A. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu