Nastygal / Buďte drzá a sexy!

Nastygal / Buďte drzá a sexy!

14. května 2012, e-shop, exkluzivní e-shop, trendy, e-shop oblečení, nastygal, dirty fashion, dirty móda, sexy

Sponzorované odkazy

CO JE NASTYGAL?

Nastygal je e-shop s dámským high fashion oblečením pro všechny nespoutané, divoké a svobodomyslné ženy, které se nebojí odvázat. Doslovný překlad nasty gal znamená zlobivá dívka. Název byl odvozen a inspirován písní Betty Davis – Nasty Gal (najdete na youtube.com).

Zakladatelka tohoto e-shopu je Sophia Amoruso ze San Francisca. Ta začala v roce 2006 jako třiadvacetiletá prodávat první originální oblečení na eBayi, některé z nich sama vytvořila a k jednotlivým kouskům vymýšlela popisky. Během pouhých pěti let zájem o její oblečení natolik stoupl, že se stala mezinárodně známou a postupně rozšířila sortiment o kompletní high fashion. Poradila se s přáteli, sehnala si vlastní prostory a nakonec se její rádci-přátelé stali jejími zaměstnanci a dnes tak tvoří perfektně klapající „rodinný“ podnik. Sophia svou dirty módou ztropila doslova poprask – ženy po celém světě od New Yorku až po Austrálii začaly šílet po těchto módních kouscích. Nastygal se tak stal nejvyhledávanějším online maloobchodem. Do Evropy se poslední dobou začíná provrtávat víc a víc a zájem o Nastygal stoupá. K zakoupení zde najdete boty, doplňky a samozřejmě veškeré druhy oblečení (šaty, trička, šortky, jeans, atd.). Sama Sophia charakterizuje Nastygal jako módu drzou, sexy, originální a divokou a hodně ji ovlivnil a inspiroval rock’n‘roll. Kousky, které jsou k zakoupení, najdete v jiných obchodech velmi zřídka, některé vůbec. Na tomto principu je vše založeno – high fashion mladých a nadějných návrhářů, které mají inspirovat ženy po celém světě. Nastygal nabízí skutečně vysoce originální a kvalitní dirty oblečení, které je sexy a hravé. Zdůrazňuje především ženskost. Nutno také podotknout, že se jedná o americkou módu a v Evropě nic podobného (krom pár zatoulaných crazy butiků v Londýně) nenajdete. Samotná Nastygal se (kromě rock’n’rollu) inspiruje hlavně vintage módou a blešími trhy. Takovou kombinaci materiálů, střihů a barev neseženete nikde jinde. Možná proto se tato „značka“ stává čím dál víc populárnější a oblíbenější. Nové zboží můžete očekávat prakticky neustále – každý měsíc.

Oficiální stránka je www.nastygal.com, dále má Nastygal také svůj blog www.blog.nastygal.com, kde se můžete inspirovat, sledovat fotky ze zákulisí focení lookbooků, apod. Samozřejmě Nastygal najdete i na sociálních sítích jako je Twitter a Facebook.

TIPY Z E-SHOPU

Boty

Bundy

Šaty

Topy

Doplňky a spodní prádlo

Kalhoty

Plavky

Sukně

Zdroje: www.nastygal.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu