Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí!

Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí!

11. květen 2012, crochet, háčkovaná móda, háčkované topy, háčkované šaty, háčkované plavky, háčkované vesty, fashion trends, crochet tops

Sponzorované odkazy

Háčkování se asi věnuje málokterá z nás a stejně jako pletení tuto činnost přenecháme radši našim babičkám a tetičkám. Naštěstí je letos háčkovaná móda velice v kurzu, a tudíž se nemusíte obracet na babičky a tetičky, ale pro háčkovanou módu, neboli crochet, zajít jednoduše do obchodu.

Crochet je nová krajka

Háčkovaná móda není žádnou novinkou, avšak tento rok má trochu jinou podobu. Daleko více trendy, sexy a odvážnou. Navíc se stejně jako krajka, objevují crochet kousky téměř na všem, a to i na botách či opascích. Skvěle doplňuje romantický ale i tzv. festivalový či hippie look.

Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)

Jak už jsem zmínila, letos je crochet tak trochu jiný – připomíná spíše krajku svými rafinovanými průhlednými místy a nápaditými vzory, jako jsou například květiny či kulaté ornamenty. Přímo úchvatně vypadají celé háčkované topy, tuniky, šaty i vesty, ale i takový top, který má v oblasti zad vloženou crochet část vypadá velice sexy a tak trochu záhadně. Háčkované mohou být i pouze lemy šatů či topů, vždy to skvěle obzvláštní daný kousek.

Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)

Co se týče barevného provedení, vždy si můžete vsadit na bílý háčkovaný kousek, který budete moci kombinovat se vším a který bude v létě skvěle kontrastovat s vaší opálenou pokožkou. Přirozeně však můžete pouvažovat i o barevných kouscích. Černá zase působí tak trochu tajemně, v některých případech až goticky.

Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)

Určitě si vybavíte i háčkované plavky. Ty mohou být samozřejmě řešeny jako klasické trojúhelníkové bikiny anebo daleko nápaditěji jako jednodílné plavky se vzorovanou částí v oblasti bříška. Ideální pokud chcete přitáhnout mužské pohledy.

Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)

Crochet je letos opravdu na všem, dokonce i na botách či kabelkách a výsledek je vždy originální a super trendy.

Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)

A kde takové crochet či háčkované kousky sehnat? Stoprocentně se v tomto můžete spolehnout na zahraniční e-shopy jako Asos či Nastygal. Pokud radši nakupujete u vás ve městě, crochet vesty a topy mají například v H&M.

Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz) Fashion trend: Crochet aneb háčkovaná móda zase letí! (http://www.luxurymag.cz)

Zdroje: www.nastygal.com, www.hm.com, www.polyvore.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu