Kolekce náhrdelníků Denise Bouquet -  exklusivní šperky z Mexika

Kolekce náhrdelníků Denise Bouquet - exklusivní šperky z Mexika

5. května 2012, Flamingopark, Flamingopark oblečení, Flamingopark e-shop, etno šperky, etno bižuterie, Denise Bouquet

Sponzorované odkazy

Značka s exotickým názvem Flamingopark přináší na český trh originální produkty, které jsou ve většině případů vytvořené mladými zahraničními designéry. Kořeny Flamingoparku sahají až do Austrálie, kde zakladatelé Martina a Andrew oslovili první autory. Plameňáci od vzniku podnikli velký kus cesty a pod svá křídla přibrali spoustu dalších autorů, designérů a řemeslníků. V posledních dvou letech se často jedná o designéry z Mexika.

Mezi zajímavé osobnosti spolupracující s Flamingoparkem patří například Denise Bouquet. Tato mladá mexická designérka studovala šperk v Itálii a v mexické Monterrey, nyní působí v New Yorku. Denise má za sebou osm let praxe v oboru šperkařství, věnuje se drahým kovům i bižuterii. Pro Flamingopark Denise vyrobila již druhou sérii originálních náhrdelníků a náramků, které doplňují letní linii oblečení. Denise v kolekci použila peří, korály a textil. Tyto na první pohled neslučitelné materiály převrátila do exklusivních kombinací a výsledkem jsou líbivé kousky, které si můžete vzít k dennímu i večernímu outfitu.

Dlouhý náhrdelník s krajkou, říčními perlami a námořní kotvou ve vás vzbudí vzpomínky na dovolenou. Náhrdelník s modrým ptačím pírkem vyvolává touhu být volná a nesvázaná. Kolekce je určená svědomité ženě, která stejně jako Denise dává přednost originálnímu vyjádření osobnosti, nezapomíná však být trendy a šik. Náhrdelníky jsou vyrobené v limitované sérii a jeden z nich může být Váš za 840 Kč. Kolekci najdete na www.flamingopark.cz nebo v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique, Truhlářská 29, Praha 1.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu