Bílé džíny – nepraktický, zato úžasný trend!

Bílé džíny – nepraktický, zato úžasný trend!

8. září 2010, bílé džíny, white jeans, mango, džíny, rifle, letní trendy

Sponzorované odkazy

Džíny se postupem času propracovaly k nejoblíbenějšímu kusu oblečení vůbec. V dnešní době jich existuje nepřeberně mnoho typů a tvarů, každý si může vybrat podle svého gusta a postavy. V naprosté většině mají barvu modrou, sněhově bílé jsou pak jedny z nejnevyzpyta­telnějších. Nejen pro jejich náchylnost k pocákání nebo potřísnění, ale i pro nutnou dokonalost postavy. Jak s nimi tedy zacházet?

Bílá barva stejně jako podélné proužky opravdu nepatří k těm, které zeštíhlují. I ze zadečku jako malina umí vytvořit pěkně macatý. Vhodné jsou především pro majitelky nekonečně dlouhých a štíhlých nohou, se správně zvoleným typem ale mohou zazářit i baculky.

Bílá barva je spolu s černou nebo hnědou naprosto univerzální a hodí se ke všem ostatním. Krásně budete třeba vypadat, když bílé kalhoty zkombinujete s námořnickým lookem, tedy pruhovaným modrobílým tričkem s červenými akcenty. K bílým kalhotám se dále hodí jak zemité odstíny, tak letně šťavnaté barvičky – pokud jste přijela z dovolené a jste krásně opálená, neexistuje na sebe nic hezčího. Skvěle k nim ladí delší volné tuniky nebo boho a hippie haleny. Bílé džíny jsou vhodné kamkoliv, jen je třeba při ranním oblékání promyslet to, co přes den hodláte dělat. Stačí jedna procházka prašným městem nebo posazení v tramvaji a vaše džíny mohou ze sněhově bílé změnit barvu na myší šeď.

Co raději nedělat? Nikdy se raději nesnažte nacpat do o číslo menších kalhot. Nefunguje to stejně jako u klasických modrých nebo černých kousků, kde se nějaké to kilo schová, bílé totiž všechna přebytečná kila nemilosrdně zvýrazní jako mávnutím proutku. Nosit k nim můžete jakékoliv boty, botasky, balerínky, boty na klínku nebo na podpatku. Poslední jmenované však nikdy v bílé barvě! Bílé džíny a bílé jehly vám dopomohou ke vzhledu cirkusačky, po čemž asi touží málokterá z nás. Stejně dopadnete, když je doplníte o příliš krátké tričko nebo koženou a bomberovou bundu. Nakonec největší prohřešek ze všech – barevné spodní prádlo. Pod bílé kalhoty se v zásadě nosí buď bílé nebo pleťové kalhotky, vždy bez viditelných švů. Prodávají se i speciální džíny, které mají vystuženou zadní část a nedovolí tak nepěkným okrajům prádla vyniknout.

k dostání v Mangu

zdroje fotek: mangoshop.com, polyvore.com

Autorem článku je Katka J.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu