Koupačka na ostro? Ne, v plavkách 69Slam!

Koupačka na ostro? Ne, v plavkách 69Slam!

7. května 2012, 69Slam, 69Slam plavky, dámské plavky, pánské plavky, bikiny, boardshortky, boardšortky, koupací šortky, plavky léto 2012, plavky 2012

Sponzorované odkazy

Léto se nezadržitelně blíží a po té menší „ochutnávce“ horkého letního počasí minulý týden, jste již pořádně navnaděni. K létu patří neodmyslitelně i voda a koupání a jiné vodní radovánky, ke kterým jsou přirozeně potřeba plavky. Ať už patříte mezi ty, kteří si nové plavky kupují každý rok, nebo je tento rok opravdu potřebujete a navíc jste trochu náročnější, určitě teď zbystřete. Nová kolekce plavek 69Slam je totiž ještě zábavnější a ještě víc fashion než kdy předtím. Letos se do toho totiž fajnšmekři 69Slam pustili s vervou a přes sexy sportovní střihy to vzali k vtipným vzorům à la Fashion TV, Japanese style či Sushi. Těmito vzory se navíc pyšní i spodní prádlo 69Slam, které vám vaše léto udělají pořádně funky.

Dámské plavky 69Slam

Dámské plavky 69Slam pro léto 2012 potěší sexy sportovními střihy a novými designy, které připoutají pohledy mužů i žen. Trochu drzé jsou bokové bikiny bez gumy s patřičným názvem CHEEKY, které zaručí ladnou linii boků a oporu zadečku. Cheeky samozřejmě není jediný možný střih spodního dílu, můžete vybírat mezi díly jako Triangle, Hipster či Brazil bikiny, které můžete libovolně mixovat s vrchními díly: Triangle, Mould či Bandeau. Pokud jste si oblíbily i boardshortky, i tady vám 69Slam vyjde vstříc. Waist boardshortky 69Slam jsou na gumu místo pásku. Žádné zavazování, rozvazování, jednoduše natáhneš a razíš. Všechny díly plavek i šortky jsou provedeny ve stejných designech African Funk, Summer black, Arch či Butterly Green. Plavky můžete doplnit plážovými šaty, žabkami či osuškou stejného designu a originální plážový outfit je na světě.

Pánské plavky 69Slam

I pánové si mohou u 69Slam vybírat. V první řadě mohou volit koupací šortky v délce CLASSIC, které, jak už název napovídá, potěší všechny klasiky, kteří sází na plavky do půli stehen. Volnost z pohybu a minimum látky na těle je tak zaručeno. Nechybí zapínání na suchý zip, tkaničku a postranní kapsa.

Pokud máte radši trochu delší varianty, jsou tu pro vás MEDIUM a LONG délky boardshortek, opět ve vydařených designech, jako je Fashion TV, Polaroids nebo Other Square.

Zdroj. www.69slam.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu