Baťa a jeho letní slevy a výprodej 2010

Baťa a jeho letní slevy a výprodej 2010

30. srpen 2010, Baťa slevy, letní výprodeje 2010, dámské zlevněné modely obuvi, pánské zlevněné modely obuvi

Sponzorované odkazy

Nabídka krásných, stylových a kvalitních bot české společnosti Baťa zní ještě o něco lépe, pokud jejich modely najdeme v letní výprodeji 2010. A to právě teď můžete. Právě teď totiž nakoupíte v buticích společnosti Baťa modely různých druhů obuvi za atraktivně nízké ceny, které potěší vás i vaši peněženku. My se v dnešním článku tedy vydáme do tohoto butiku a společně okoukneme, jaké to tam mají slevy a jaké modely obuvi si můžeme pořídit. Nabídky zlevněných modelů obuvi si představíme jak pro dámy, tak pro pány. Stejně tak se podíváme na boty elegantní i na boty sportovní.

Baťa a jeho letní slevy a výprodej 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Dámské zlevněné modely obuvi Baťa

Pro dámy si společnost Baťa připravila opravdu široký výběr zlevněných modelů obuvi, které dámy nemusí využít a nosit jen v létě, ale i v období podzimním. Vybírat můžete podle druhů, jako jsou třeba elegantní lodičky, letní sexy pantoflíčky na podpatku, boty klínové nebo sandálky, ale taktéž třeba sportovní tenisky. To vše koupíte u Bati v různých nabízených barvách a velikostech. Vybere si zde snad každá z nás. Jak sportovní, tak elegantní typy žen, tak i ty mladší a starší z nás. Zejména u nákupu lodiček se trefíte do černého. Tyto modely obuvi totiž z módy jen tak nevyjdou, a tak pokud si je teď koupíte za ty níže uvedené lákavé ceny, budete si mnout ruce ještě hodně módních sezón.

Baťa a jeho letní slevy a výprodej 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Pro větší představivost vám přináším ještě jeden pohled do světa dámských zlevněných modelů obuvi, které teď naleznete u společnosti Baťa. Opět můžete očekávat příjemné až bezkonkurenční zlevněné ceny, pestré barvičky, módní hity a stylové materiály. Společnost Baťa totiž ví, co se nosí a jak zaujmout – nejen skvělým módním požitkem, ale také okouzlujícími cenami.

Baťa a jeho letní slevy a výprodej 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Pánské zlevněné modely obuvi Baťa

Ani co se týče výběru z pánské obuvi, společnost Baťa v žádném případě nezapomíná. I v pánském oddělení zde najdete mnoho modelů opět různých typů. Jak těch sportovních, mezi něž patří tenisky nebo například žabky. Pánové, kteří si potrpí na elegantnější obuv, se mohou těšit z elegantně provedených pánských sandálů, ale i více či méně ležérních polobotek. Vybírat je opět z čeho, a tak pokud doma pánům chybí zásoba kvalitních modelů obuvi, pak je na čase si pořídit si hned třeba několik párů Baťa právě z letní výprodeje 2010.

Baťa a jeho letní slevy a výprodej 2010 (http://www.luxurymag.cz)

I u pánské obuvi si představíme několik dalších stylových modelů, které bychom našli v nabídce „Baťa – letní výprodeje 2010“. Jsou stejně pestré, stylové, moderní a kvalitní, stejně jako ty předešlé. Letní nabídka výprodeje 2010, jak vidíte, přináší mnoho druhů dánských i pánských párů obuvi, které se vám mohou zalíbit. Byla by škoda nechat si ujít takovou šanci a propásnout tyto neopakovatelné sle­vy.

Baťa a jeho letní slevy a výprodej 2010 (http://www.luxurymag.cz)

„Zdroj“: www.bata.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii zimní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu