Svěží letní tónování / Oblečení tón v tónu

Svěží letní tónování / Oblečení tón v tónu

18. května 2012, trendy, trendy jaro 2012, tónování, barevné odstíny, barvy, kombinování barev, tón v tónu

Sponzorované odkazy

Co si pod tím představit? Je zřejmé, že jde o barvy a jejich vzájemné kombinování. Tónem v tónu myslíme, sladění barev v jednom barevném odstínu. To znamená – jestliže ráda nosíte červenou, použijte všechny stupně její barevné intenzity – přeš korálově červenou, rudou až rubínovou. Většina barev má širokou škálu odstínů. Využijte toho! Je lepší nakombinovat víc odstínů jedné barvy, než chodit oblečená od hlavy až k patě jako Karkulka nebo Žluťásek v jednom tónu. Nejde o zcela zásádní trend ve světě módy, ale je to svěží a tak trošku něco jiného, než jsme zvyklé.

JAK KOMBINOVAT BARVY OUTFITU

Vždy si zvolte jednu barvu, kterou si chcete zrovna obléci – tu na kterou máte zrovna náladu, nosíte ji nejraději nebo tu, kterou na sebe upoutáte pozornost. Celý outfit může být v tónu jediné barvy, ale také nemusí. Trošku kontrastu a zdůraznění přidá například bílé nebo černé tričko. Abyste nevypadala jako chodící pastelka, obujte si boty v jiné barvě nebo si vemte kabelku, která se bude lišit barevným odstínem. Pasé jsou zde doplňky ve stejném barevném odstínu jako outfit. Zvolte raději kontrastní barvu – nejlépe bílou.

Příkladem může být oranžová. Být oblečená v jediném odstínu oranžové není zrovna to pravé ořechové. Chodícího pomeranče si sice každý hned všimne, ale nic pěkného si o vás asi neřeknou. Zvolte proto vhodnější kombinaci – nebojte se tónovat! Oblečte oranžové kalhoty, bílé tílko a sako v meruňkovém odstínu. Do vlasů můžete například připnout květinu jako ozdobu. Boty nebo kabelku bychom doporučili bílou (nebo béžovou). Bílá je krásná svěží barva a s těmito veselými teplými barvičkami – jako je žlutá, oranžová, zelená – se na jaře a v létě kombinuje nejlépe. Nešlápnete však vedle ani s černou. Takže vzhůru do letního tónování!

Zdroje: www.asos.com, www.nastygal.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu