Barevné šortky jsou hitem letní sezóny

Barevné šortky jsou hitem letní sezóny

24. květen 2012, H&M, barevné šortky, letní šortky, džínové šortky, bavlněné šortky, originální šortky, Orsay, Promod, Tally Weijl

Sponzorované odkazy

Za jeden z fashion trendů by se letos daly považovat barevné šortky a kalhoty. Návrat denim módy je sám o sobě velkolepý a džínovina opět slaví úspěchy ve všech směrech. Stejně tak ale oblíbenost bavlněných kalhot a kraťasů stylu chinos dosahuje hvězdných úspěchů. V kombinaci s výrazným barevným provedením se tak zrodil další neotřelý fashion trend, a to hned ve dvou variantách v provedení materiálu. Na jedné straně stojí šortky džínové a na druhé bavlněné. Některé kolekce v duchu etno a inspirací festivalové módy nechávají záměrně barvy vybledlé či zdánlivě ošoupané. Šortky tak dostávají rebelský look a se stejně rebelsky vypadajícím topem mohou vytvořit ležérní letní outfit.

Na barevné šortky se zaměřily i všemi známé módní řetězce, které je nabízejí za velmi příznivé ceny. Podíváme se na šortky Tally Weijl, Promod, Orsay a H&M.

Šortky H&m – ozdobí šatník

Značka H&M vytváří módní kolekce na vysoké úrovni s ohledem na finanční možnosti široké veřejnosti. Jednotlivé kousky jsou stále více originální a podléhají aktuálním módním trendům. A tak šortky H&M v kolekci pro léto 2012 nejsou jen džínové nebo jednoduché bavlněné. Návrháři si pohráli se střihy a vytvořili tak jedinečné šortky, které zaujmou vysokým pasem, schovaným postranním zipem nebo zvoleným potiskem a materiálem.

Barevné šortky jsou hitem letní sezóny (http://www.luxurymag.cz)

Jednoduché šortky značky Promod

Promod se sice drží barevných trendů, ale ve svých kolekcích dává přednost jednoduchosti. To je patrné i u šortek Promod pro letní sezónu 2012. Některé mají lehce nabrané kapsy nebo jsou vytvořeny tak, aby je bylo možné ohrnout. Ale kromě těchto detailů a pestré barvy žádné výraznější prvky neobjevíme. Proto kdo shání letní šortky pro snadné kombinování a pohodlné nošení – hurá do Promodu.

Barevné šortky jsou hitem letní sezóny (http://www.luxurymag.cz)

Mladistvé šortky Tally Weijl

Značka Tally Weijl* tvoří kolekce zejména pro mladší populaci. I letní kolekce je velmi barevná a originální. **Šortky mají velmi krátké střihy pod zadeček a kombinují se s křiklavými vzory. A proč ne, vždyť duše mládí hraje všemi barvami.

Barevné šortky jsou hitem letní sezóny (http://www.luxurymag.cz)

Šortky na dovolenou od Orsay

Džínové šortky všech barev, bavlněné šortky se vzory i jednobarevné. Orsay nabízí široký výběr jednoduchých stylů, barev a matriálů. Pokud hledáte univerzální šortky k moři, zakoupíte zde šortky z lehké džínoviny na běžné nošení a vzdušné bavlněné šortky na pláž.

Barevné šortky jsou hitem letní sezóny (http://www.luxurymag.cz)

Pokud si i z tak poměrně velké nabídky nevyberete, nezoufejte. Stačí poupravit staré džíny, nebatikovat je, prostřihnout několik dírek a festival look je na světě.

Zdroj: www.store.orsay.com , www.hm.com , www.tally-weijl.com , www.promod.com , Thinkstock

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu