Módní pánské sandály pro léto 2012

Módní pánské sandály pro léto 2012

25. květen 2012, pánské sandály, originální pánské sandály, uzavřené sandály, kožené sandály

Sponzorované odkazy

Dalo by se říci, že sandály jsou výsadou ženské populace a muži nejen v Čechách se jim spíše vyhýbají. Důvod nebude spočívat pouze v nelibosti k sandálům, který je zde zakořeněn, ale ve faktu, že pěkné pánské sandály jsou poměrně nedostatkovým zbožím. Ovšem módní trendy nutí výrobce zvýšit pozornost nad tímto typem obuvi a dnes už je nabídka o něco pestřejší než několik sezón předtím.

Sandály byly výsadou mužů již v dobách Starého Řecka a naopak ženy nosily uzavřenou obuv. Není tedy důvod kroutit hlavou nad pánskými sandály, jak to občas vídám a slýchám. Myslím, že vkusně zvolené sandály mohou podtrhnout celkový outfit nebo se stát jeho dominantní složkou.

Kožené páskové sandály

Nestárnoucím kouskem obuvi ve vašem šatníku se snadno mohou stát kožené sandály, které jsou momentálně i velmi oblíbeným doplňkem. Kůže se dobře udržuje a vydrží i větší nápor. Stejně jako u dámských sandálků jsou trendem pásky za prst nebo kolem kotníku. Pokud by se Vám toto řešení zdálo nudné, můžete zvolit kožené sandály ve výrazné barvě nebo se zajímavě uspořádanými přaskami.

Módní pánské sandály pro léto 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Další variantou jsou sandály v gladiátorském stylu.

Módní pánské sandály pro léto 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Originální pánské sandály

Do popředí se také dostávají výrazné modely. Zajímavé mohou být i jednoduché sportovní sandály, záleží jen na dané značce, do jaké míry dává kreativním návrhářům prostor. Stačí malý detail a z nenápadných sandálů se stává módní kousek. Vyvýšená podrážka nebo kombinace různých materiálů, to vše sandály posune na pozici trendů o něco výše. Praktické jsou také uzavřené sandály nebo sandály s malými otvory, které dodávají dostatečnou prodyšnost. I ty lze sehnat v originálním provedení.

Módní pánské sandály pro léto 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Kožené moderní sandály prodává Humanic. K dostání jsou také v prodejních řetězcích Baťa, kde ovšem budete muset více zapátrat. Zapátrat můžete také na zahraničních internetových obchodech.

Zdroj: www.shopstyle.com, www.asos.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu