Ideální na léto! – Kombinace modré a bílé

Ideální na léto! – Kombinace modré a bílé

29. května 2012, šperky, námořnický styl, modrá a bílá, modrobílá, jaro/léto 2012, šaty, šortky, riflovina, boty

Sponzorované odkazy

Na světě existuje tolik barev, které k sobě skvěle ladí a dají se bezvadně kombinovat. Vezměme si například notoricky známou bílou s černou. S těmito jednotlivými barvami se pak nejlépe kombinují i barvy ostatní. Tmavší barvy s bílou a světlejší s černou. Velmi lahodící oku je pak námořnická modrá a bílá, která se, troufnu si říci, objevuje po černé s bílou asi nejčastěji.

Trička, tílka, košile,…

Spojení modré a bílé barvy bude letos v létě velice v kurzu, tudíž si nesmíme zapomenout opatřit nějaký ten pěkný modrobílý vršek. Vybírat budete moci ze všech druhů svršků od košil až po lehká tílka. Mohou být kostkované, proužkované nebo doplněné jinými vzory a obrázky. Důležitá je především souhra vašeho modrotisku.

Kraťasy a kraťásky

Šortky jsou neskutečným hitem! Mnohým ženám se nosí lépe nežli krátké sukýnky, a proto jsou pro ně většinou tou jedinou alternativou. Pro všechny, které máte rádi sexy kraťásky, tu mám pár skvělých v sestavě modré a bílé. Určitě už jsme si všechny všimly, že tento rok ovládá ve světě módy riflovina, a proto modrobílé kraťásky budou především z ní. Prostě nádhera!

Šaty

Léto bez šatů si snad neumí představit žádná žena. Šaty k létu bezpodmínečně patří, tak jako parádní dvojice modrá a bílá. Jaro a léto krásně kvetou a voní, a proto i šaty pro tuto sezónu obsahují květinové vzory. V modrobílých šatech si občas budete možná připadat jako cibulákový džbánek.

Boty

Na botičky se rozhodně nesmí zapomenout. Na nich ulítává každá žena, v každém věku, v každé sezóně. Boty v kombinaci bílé a modré jsou velmi dívčí a líbivé.

Doplňky

Doplňky patří ke každému modelu. Jestliže se vám zrovna modrá s bílou moc nezamlouvá, můžete zkusit aspoň modrobílé módní doplňky, abyste tuto sezónu nebyla úplně pozadu. Nezbytně nutnými doplňky jsou pokrývky hlavy, sluneční brýle, pásky, šátky,…

Šperky

To je to, co lahodí mému oku. Šperky! Modré kameny zasazené do stříbrných prstenů nebo náušnic vypadají prostě skvostně. Modrobílé šperky budou pro vás skutečně skvělou investicí, protože je určitě nevyužijete jen toto léto.

Námořnický styl

Jestliže se řekne modrá a bílá, každému se ihned vybaví námořníci a pruhované oblečení. Tento námořnický styl oblečení byl už tolikrát omývaný a věřte nebo ne, je stále pořád v kurzu. Proužkovaným modrobílým oblečením určitě letos nic nezkazíte. Ba naopak! Jen si přilepšíte.

Zdroje: www.polyvore.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii obuv, dámské oblečení, doplňky, letní boty, sluneční brýle a šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu