Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely?

Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely?

6. červen 2012, účesy, trendy vlasy, barvy na vlasy, ombré hairstyle, ombré, zesvětlené konečky vlasů, světlé odbarvování, blond konečky

Sponzorované odkazy

Z USA k nám dorazil nový trend co se týče barvení vlasů. Toužíte po změně a máte plné zuby dobarvování odrůstu? Pak máme žhavý tip zcela pro vás – ombré hairstyle, tedy zesvětlené konečky vlasů. Tento vlasový trend spočívá v tmavém základu (nejlépe pokud jste přírodní brunetka) a přibližně od druhé půli délky vlasů postupně zesvětlené konečky. Důležité je, aby přechod byl plynulý a co nejvíc přirozený, tedy krásně natónovaný, jakoby vám pramínky vlasů zesvětlilo slunce.

Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz) Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz) Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz)

I slavné celebrity propadly tomuto vlasovému trendu. Průkopnicí tohoto stylu je půvabná herečka Jennifer Aniston (známá především jako Rachel Greenová ze seriálu Přátelé), která je pověstná svými krásnými lesklými tónovanými vlasy, a již před pár lety jsme u ní mohli spatřit ombré hairstyle. Tomuto odbarvování propadla například i herečka Drew Barrymore a zpěvačka Ashlee Simpson. Za oceánem se s tímto trendem setkáte u velké části ženské populace.

Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz) Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz) Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz) Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz)

Řeč byla o přirozeném tónování a odbarvování konečků do blond odstínů s tmavým základem u kořínků. Pokud se však nebojíte extravagance, barvy můžou být jakékoliv. Další oblíbenou barvou vlasových konečků je růžová, červená, zelená, modrá a fialová. Tento trend nejvíc boduje v Londýně. Základem nemusí být vždy jen hnědá, ale může to být například blond nebo černá barva vlasů. Kontrastní barva konečků už je jen na vás – pokud však zvolíte například červenou, růžovou nebo zelenou, dobarvovat budete muset častěji, jelikož se tyhle vlasové barvy často vymývají.

Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz) Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz) Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz) Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz)

Nezapomeňte samozřejmě na důkladnou péči – šampóny na barvené vlasy, vlasové kůry a zábaly, neboť konečky vlasů u tohoto typu barvení trpí nejvíce a předejdete tak jejich třepení. Pokud vás ombré hairstyle zaujal, jděte do toho! Doporučujeme se však svěřit do rukou odborníků, kteří s tímto barvením a tónováním mají zkušenosti.

Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz) Ombré hairstyle - Už jste vyzkoušely? (http://www.luxurymag.cz)

Zdroje: tumblr, , www.google.com, www.lookbook.nu

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii kosmetika, vlasová i tělová a vlasy a účesy.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu