Dámské sluneční brýle – trendy pro podzim 2010

Dámské sluneční brýle – trendy pro podzim 2010

3. září 2010, Sluneční brýle, sluneční brýle podzim, sluneční brýle 2010, podzimní doplňky, celebrity sluneční brýle

Sponzorované odkazy

Léto se chýlí ke konci, módní návrháři celého světa nám začali dopřávat svých úžasných podzimních kolekcí. Letní outfity pomalu začínáme ukládat na dna svých šatníků a jemně očkem pokukujeme po svetřících, které se opět pomalu dostávají ke slovu. Mnohým z nás konec léta přináší starosti všedních dní a teplé letní paprsky již neozařují naše tváře tak, jako před pár týdny, a i přesto si teď dovoluji tvrdit, že nastává ten pravý čas na kvalitní sluneční brýle.

Že podzim již není zas tak slunečným ročním obdobím je sice pravda, ale pojďte společně se mnou zavzpomínat na módní bohyni Mirandu Priestley, která diktovala celému světu trendy ve filmu Ďábel nosí Pradu. Pamatujete si? Téměř každý její denní outfit byl doplněn o nezapomenutelné sluneční brýle nejen s kovovými obroučkami. Miranda jako správná dáma věděla, že brýle jsou nejen praktickou záležitostí, ale především skvostným módním doplňkem.

Sluneční brýle jako módní doplněk pro vás nejsou dostatečným argumentem? A co takhle další důvod k nošení. Už jste bezpochyby i vy někdy zažila, že po probdělé noci plné starostí, studia či práce, na vás ráno v zrcadle pohlédla naprosto jiná žena. Těchto zdrcujících pohledů má každá žena ve svém životě rozhodně dostatek. Starosti prostě na kráse nepřidají a když i za takových okolností musíme vplout do každodenní rutiny, proč se prostě v ty horší dny neschovat za tmavá sklíčka? Žádná žena není vždy dokonalá.

Teď po všech tě ubíjejících argumentech je nejvyšší čas na otázku Jaké sluneční brýle?. V tomto článku vám rozhodně nechci diktovat módní trendy, ale nastínit, jak se v módní džungli pohybovat. Koneckonců, každé dáma je individuální osobnost, které zákonitě bude slušet něco jiného. Módní trendy jsou dobrým vodítkem za cestou k vlastnímu stylu, bohužel faktem zůstává, že to co se nosí, ne vždy sluší, a i přesto jsou ženy daleko radši módní, než krásné.

Módní trendy slunečních brýlí pro rok 2010

Letošní módní trendy jako vždy nahrávají převážně slunečním brýlím „mušího“ vzhledu, jednoduše tento typ, pokud se zvolí jemnější zakulacení či decentní hrany (dle tvaru obličeje) přistane téměř každé ženě, takže proč ne? Ke slovu se ovšem dostávají letos nověji i Ray ban, brýle, které proslavila právě módní velikánka, Audrey Hepburn. Pokud „raybany“ nejsou zrovna vaším šálkem kávy, ale plastu se nebráníte, jednoduše vybírejte výraznější plastové obroučky s žhavým hitem „hadích nožiček“.

Plastové obroučky

Pulty módních domů se již několik sezón plní slunečními brýlemi, většinou všech tvarů a převážně plastových obrouček. Jak dobře víme, v lásce je vše dovoleno a v módě ještě víc a proto nezatracujte tyto brýle. Kde jinde hledat inspiraci než u nejznámějšího výrobce brýlí, kterým je bezpochyby Ray Ban.

Kovové obroučky

Pokud plast pro vás není zrovna známkou elegance a raději volíte poněkud decentnější kov, i tady je hned několik variant jak na to, od již doznívajících leteckých brýlí až po něžnou klasiku. Hýčkejte své oči!

foto: www.rayban.com, iStockphoto / Thinkstock

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu