Oblečení Abercrombie and Fitch, Replay a Everlast, to vše na Usafashion.cz

Oblečení Abercrombie and Fitch, Replay a Everlast, to vše na Usafashion.cz

12. června 2012, Abercrombie and Fitch, ABercrombie & Fitch, oblečení Abercrombie and Fitch, oblečení Everlast, Replay, džíny Replay, e-shop oblečení, Abercrombie and Fitch e-shop, Replay e-shop, Everlast e-shop, usafashion.cz

Vyznavači tzv. casual stylu, mi teď asi dají za pravdu, když povím, že americká značka Abercrombie & Fitch by jen těžko v tomto odvětví našla konkurenci. Sama značka označuje své oblečení pojmem „Casual Luxury“ a její příznivci bez nadsázky tvrdí, že, ten, kdo jednou oblékl mikinu Abercrombie & Fitch, už nechtěl nikdy jinou značku. Ale Abercrombie & Fitch nejsou jenom mikiny a jiné lehce sportovně laděné kusy. Naopak se možná i podivíte, jaké trendy kousky tato značka nabízí, a to přitom začala v roce 1882 jako firma prodávající potřeby pro lovce a rybáře. Dnes, však místo zbraní a rybářských prutů sází hlavně na své kvalitní a pohodlné oblečení, mezi nimiž i tak oblíbené mikiny. V nabídce má Abercrombie & Fitch ale i slušivá pánská polo trička, sexy košile, džínykraťasy aj. Stejnou nabídkou se může pyšnit i dámská řada, která však překvapí krásnými a trendy letními šaty bez ramínek s širokou sukní do A v různých barevných provedeních. A kde můžete u nás oblečení Abercrombie and Fitch koupit? Mrkněte na stránky e-shopu usafashion.cz, kde jistě najdete to, co hledáte.

Z Ameriky pochází i značka Everlast, kterou mimo jiné proslavil i Muhammad Ali, a tudíž, jak už samotné jméno této boxerské legendy napovídá, oblečení Everlast je neodlučitelně spojeno s boxem. Jack Golomb tuto značku založil v roce 1910 v newyorském Bronxu a i když měl původně v plánu produkovat jen plavky, velmi brzy došlo k rozšíření sortimentu, a to právě o boxerské potřeby a sportovní oblečení. Oblibě se těší hlavně pohodlné tepláky Everlast a nápadité a barevné tenisky. Nutno ještě též podotknout, že ceny oblečení i obuvi Everlast jsou velice příjemné, a tudíž si toto oblečení může dovolit téměř každý.

To značka Replay je známá hlavně díky svým skvěle padnoucím džínům. Tato značka, která patří již mezi italské klasiky, nabízí vše, co byste od italské značky čekali. Tedy kvalitní zpracování, nejlepší materiály, nadčasový a přitom trendy styl a osobitý vzhled. Replay vyrábí džíny ve všech možných střizích a padnou jako ulité.

Zdroj: www.usafashion.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu