Povzneste svůj styl s Fashion Days na Pop-up Outletu

Povzneste svůj styl s Fashion Days na Pop-up Outletu

13. červen 2012, Pop Out Outlet, Fashion days, Galerie Harfa

Sponzorované odkazy

Fashion Days je opět v plném proudu příprav ojedinělé akce, která bude skvělou příležitostí, jak si doplnit šatník na nadcházející letní sezónu. V době od 23. do 28. června budete mít unikátní příležitost nakoupit limitované kolekce nejznámějších návrhářů za skvělé ceny. To vše v rámci Fashion Days Pop-Up Outletu, který proběhne v Galerii Harfa a nabídne tak originální designový prostor pro všechny milovnice (a milovníky) módy. Připravte si velké nákupní tašky, pohodlné boty a spoustu energie! Čeká vás nákupní ráj.

Fashion Days – první český soukromý klub online nákupů v ČR – pořádá svůj Pop-Up Outlet po úspěchu loňské akce i letos, a to od 23. do 28. června. Čeká vás týden nabitý módou a radostí z nákupů, kde si vyberete z více než dvou desítek značek nejen oblečení, ale i bot, kabelek, spodního prádla a doplňků, které jinde nekoupíte.

Všichni, kdo si Pop-Up Outlet oblíbili po loňském 14denním červencovém nákupním maratonu, jistě potvrdí, že není sebemenší důvod se bát, že byste si v poslední den nevybrali nebo nesehnali svou velikost. Zboží je doplňováno neustále. Letos se unikátní akce plná skvělých značek za příznivé ceny stěhuje do pohodlnějších prostor Galerie Harfa.

Povzneste svůj styl s Fashion Days na Pop-up Outletu (http://www.luxurymag.cz)

www.fashiondays.cz/popup

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii ostatní a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu