Ukažte záda - Šaty s volnými zády

Ukažte záda - Šaty s volnými zády

18. června 2012, dámské šaty, letní šaty, šaty s volnými zády, šaty s odhalenými zády, antické šaty, šaty asos

Sponzorované odkazy

Dovolené a letní párty jsou v plném proudu a snad každá žena se poohlíží po perfektních šatech, které by využila na více příležitostí. Nabízí se nám hned několik možností. Léto 2012 přichází sice s novými trendy, ale převážně se inspiruje trendy staršími a pokouší se je inovovat. Velké oblibě se těší jednoduché šaty s asymetrickým střihem – vpředu kratší a vzadu delší. Také se setkáváme s volánky a opět obdivujeme mini šaty všech stylů a střihů.

Naši pozornost si také zasluhují šaty s volnými zády. Nejedná se o zlomový prvek v módě, který by se tuto sezónu nově objevil na prodejních pultech, ale fantazie a kreativita návrhářů z něj tvoří letos prvek neobyčejně zajímavý.

Výše jsme zmínili mini šaty. Dráždivá kombinace s odhalenými zády si získává stále více příznivců. Navíc se dostává do hry neméně populární krajka. Tato trojkombinace (mini délka, krajka a odhalená záda) je vyhledávána zejména pro letní večírky a párty. Stejně tak vše blyštivé a třpytivé útočí na naše smysly. Šaty a mini sukně se třpytkami nebo flitry jsou opět v módě. Odhalená záda jen podtrhují výsledný sexy efekt.

Šaty s volnými zády mohou mít nekonečné množství variant. První z nich jsou zcela odhalená záda. Takové šaty vyžadují speciální nebo žádné spodní prádlo. Končí většinu těsně nad zadními partiemi a drží na ramenou nebo na ramínkách. Také se objevuje vázání za krk, což už je hodně odvážná varianta, kterou si nemůže dovolit každý. Kdo by si rád ponechal pohodlnou podprsenku s ramínky bude potěšen z šatů. Jenž sice mají holá záda, ale zároveň je zdobí různé pásky. Takové pásky převážně snadno skryjí spodní prádlo, ale zároveň dostatečně poodhalují holá záda. Také pevnější materiál šatů nevyžaduje nošení podprsenky. Některé šaty mají vystuženou přední část, aby mohla být záda odhalena bez jakýchkoliv obav.

Večerní róby s volnými zády byly vždy poměrně oblíbené. Sezóně 2012 vévodí antické volné střihy s odhalenými zády, která překrývají decentní ramínka nebo zajímavé zdobné vázání.

Zdroj: www.asos.com , www.polyvore.com , www.shopstyle.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu