3/4 dámské kalhoty jsou ideální společník pro letní dny

3/4 dámské kalhoty jsou ideální společník pro letní dny

16. června 2012, 3/4 dámské kalhoty, harém kalhoty, kalhoty se sníženým sedem

Sponzorované odkazy

Oblíbenost 3/4 kalhot nelze po celou dobu jejich existence nijak zpochybňovat. Přízeň jim zachovávají muži i ženy a snad i všechny věkové kategorie. Ženy v posledních letech daly přednost legínám taktéž v 3/4 délce. Ovšem trend harémek a kalhot se sníženým sedem vrátil opět 3/4 kalhoty na vrchol slávy. Jsou velmi pohodlné a hodí se k mnoha příležitostem. Stačí jen vybrat správný styl.

Klasické 3/4 dámské kalhoty

Univerzální černé kalhoty rovného střihu se nikdy v šatníku neztratí. Ani jiné barvy tlumenějších odstínů nemusejí přijít při třídění šatníku do koše. Zvolte tóny béžové barvy či klasické bílé. K takovýmto 3/4 kalhotám unosíte sportovní trička, delší tuniky nebo tílka. Převážně je možné jejich elegantnější provedení užít i do práce, kde je třeba dbát na bussiness módu.

Harémky a 3/4 kalhoty se sníženým sedem

Na dovolenou, na chalupu i na běžné volnočasové nošení do města.** Harémky a kalhoty se sníženým sedem již několikátou sezónu ovládají prodejní pulty a stále oblíbenější je právě jejich varianta jako 3/4 kalhot. Také jsou k dostání v délce ke kotníkům, ale díky zakončení na gumu je následně možné, vytvořit z nich snadno 3/4 kalhoty. Kalhoty tohoto střihu jsou velmi pohodlné a vzdušné. Ideální pro letní cestování jsou také tepláky v 3/4 délce.

Barevné a vzorované 3/4 kalhoty

Pokud se ohlížíte po odvážnějším provedení 3/4 kalhot, sáhněte po střihu harémek, ale ve výrazném barevném provedení. Většina obchodů nabízí i jejich různé provedení. Některé jsou nabrané více a jiné zcela nepatrně. Zvažte také vhodný materiál. Pro horké dny jsou ideální především bavlněné kalhoty, ale setkáváme se i s hedvábím či džínovinou. Zapínání často nahrazuje guma nebo šňůrky, což bývá i pohodlnější než klasické knoflíky a zip.

K dostání je mnoho motivů a potisků. Trendy jsou stále zvířecí vzory, asymetrické vzory nebo puntíky.

Zdroj: www.milanoo.com , thinkstock

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu