Podzimní trendy v pánské módě roku 2008

Podzimní trendy v pánské módě roku 2008

13. září 2008, podzimní trendy 2008, trendy, podzimní móda, pánské oblečení, pánská móda, módní trendy podzim 2008

Sponzorované odkazy

V minulých dnech jsme pro vás připravili článek o podzimních trendech v ženské módě a dnes se zaměříme na pány, protože i ti, ať si to chtěji, či nechtějí přiznat, módu sledují a rádi se oblékají podle nejmodernějších trendů. Je přirozené, že v pánské módě se obecně tolik neexperimentuje, a ačkoliv se někteří návrháři velmi snaží udělat z pánského šatníku leckdy i bizarní podívanou, pánové mají svou hlavu a oblékají se podle toho nejzákladnějšího kritéria a tím je pohodlí. Na našem webu vám dnes představíme tři hlavní trendy, které jistě neurazí a snad i nadchnou nejednoho z pánů.

Nautica

Tento trend, jenž vytváří atmosféru marseillského přístavu, přináší do pánského šatníku chlad, sílu a mužnost. Pracuje se tu s látkami, jako je tmavý denim, kůže i její imitace a těžký žeržej. Hlavními vzory jsou samozřejmě námořnické pruhy, a to i v dosti netradičních kombinacích, jako je například červeno-černá. Červenou a černou barvu pak doplňuje tmavěmodrá, ale i žlutá, hrášková či purpurová. Nebudou chybět ani oblíbená trička s velkými geometrickými potisky nebo formálnější košile a vesty. Co se bot týče, vsaďte na pohodlné tenisky.

Britský elegán

Britský styl skýtá typické barvy podzimu, jakými jsou šedá, hnědá a jejich odstíny. Tento elegantní styl se neobejde bez úpletových roláku, obleků a kalhot ze směsí vlny, svisle i kolmo proužkovaných a bez kabátů s klopami. Nejlepšími doplňky pak budou kožené opasky s velkými nápadnými přezkami a elegantní pletené šály.

À la James Dean

Nezapomenutelný drsný vzhled Jamese Deana je stále v kurzu a nemalé množství mužů se v něm vidí. Úzké tmavé džíny dole nedbale ohrnuté, unisex jednobarevná trička, černá kožená bunda se zipy a vysoké boty, to je styl, který se hodí pro drsné týpky. Vše vyšperkujte úzkými pásky a kravatami a nezapomeňte na stylové sluneční brýle, které ještě více podtrhnou váš hvězdný styl.

Zdá se, že podzim nahrává oběma pohlavím, u obou totiž vyzdvihuje ty nejlepší kvality, a těmi jsou elegance, pohodlí, u žen ženská smyslnost a u mužů pak síla a mužnost.

Zdroj fotek: www.newyorker.de, www.dolcegabbana.com, www.nymag.com

Autorem článku je Beata B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu