Pestrobarevné kabelky vám rozzáří podzim!

Pestrobarevné kabelky vám rozzáří podzim!

5. září 2010, pestrobarevné kabelky, podzim, kabelky, Topshop, www.shopstyle.com, módní doplněk

Sponzorované odkazy

Neodmyslitelnou součástí našich každodenních outfitů je také pár módních doplňků, ke kterým v každém případě patří také kabelka. Jaké kabelky budou letos v módě? Podzim se pomalu blíží, venku za okny to dokonce vypadá, že už je tady, a my se podvědomě dostáváme do fáze, kdy našemu šatníku vládnou podzimní, ne zas až tolik výrazně a pestré barvy. Oblékáme se do hnědé, šedé, černé, do barev, které, dá se říci, vyjadřují naší podzimní, po létě posmutnělou náladu, kdy nám chybí třiceti stupňová vedra. Ale to přeci můžeme změnit. Pokud máte rády podzimní barvy, ale přesto byste je rády něčím oživily, pak tu pro vás mám skvělý nápad na pestrobarevný módní doplněk, který rozsvítí celý váš outfit. Jedná se o pestrobarevnou kabelku, která, při správné volbě, doladí a zvýrazní vše, co potřebujete. Na výběr kabelek se podíváme do anglického butiku Topshop a do www.shopstyle.com.


Topshop

Na první výběr pestrobarevných kabelek se podíváme do anglické společnosti Topshop. Zde objevíte několik modelů různě barevných kabelek, které hýří vzory i odstíny. Velice unikátním kouskem je například červená kabelka s řasením, jako by byla posázena květy. Ani další modely nejsou ale výjimkou vytříbeného vkusu. Sportovní vzory kabelek působí k jejich elegantním tvarům jedinečně a apartně. Ta, která si tuto či podobnou kabelku pořídí, udělá jedině dobře. A k čemu se budou takové kabelky hodit? Téměř ke všemu. Jejich elegantní tvar nebude vypadat špatně ani ke kabátku a podpatkům a naopak extravagantnější vzory na kabelkách doladí i džíny, mikinu a tenisky. Jejich multifunkčnost je tedy plně zaručena a vy ji můžete vyzkoušet třeba hned teď. Buďte stylová s pestrobarevnou kabelkou společnosti Topshop a vyražte oslnit ostatní do ulic třeba právě vy.


www.shopstyle.com

Pokud se chcete inspirovat výběrem pestrých kabelek světoznámých značek, navštívit můžete server www.shopstyle.com. Najdete zde jak pestrobarevné kabelky malé, tak velké, elegantnější i sportovnější. Většina z nich je jednobarevných. Zkuste si na sebe vzít příště například černá outfit složený z přiléhavých šatů, černých punčošek, kabátku a okořeňte model třeba tyrkysovou kabelkou a tyrkysovým šátkem. Uvidíte, jak najednou rozveselíte podzimní náladu i všem okolo vás.


A v nabídce z www.shopstyle.com budeme pokračovat. Je jich na výběr skutečně hodně. V podzimní nabídce různých společností je opravdu mnoho modelů klasických hnědých, béžových a černých, co kdybyste ale pro jednou vyzkoušeli na podzim nějakou tu barevnou verzi vašeho modelu kabelky? I když si třeba říkáte, že hnědá či černá kabelka se vám bude hodit k vícerým outfitům, není to vlastně až tak pravdou. Dnešním trendům a módě vládnou barvy, vzory, extravagance, důvtip a výjimečnost, A to vše vám zaručí i vaše nová pestrobarevná kabelka.


„Zdroj“: www.topshop.com, www.shopstyle.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu