Fashion Days Pop Up Outlet se předvedl   prvním hostům

Fashion Days Pop Up Outlet se předvedl prvním hostům

22. červen 2012, Fashion Days Pop Out Outlet

Sponzorované odkazy

Ve čtvrtek 21. června proběhl v pražské Galerii Harfa VIP den Fashion Days Pop Up Outletu a slibně odstartoval jednu z největších módních událostí roku. Hlavní hvězdou večera byla Nikol Moravcová, kterou nákupní klub Fashion Days na akci představil jako novou tvář značky. V originálním designovém prostředí se pak všichni hosté mohli začít probírat stovkami značkových kousků, porovnávat své úlovky s ostatními a plnit nákupní tašky jednu za druhou.

Skvělá atmosféra doprovázela premiérový den ojedinělé akce, na kterou se celý rok těší všechny milovnice a milovníci značkové módy. Ve čtyři hodiny před zraky novinářů, fotografů a hostů nová tvář Fashion Days Nikol Moravcová slavnostně přestřihla pásku a nákupní maraton mohl začít. Nikol hned běžela vybírat nové kousky do svého šatníku a všichni přítomní ji rychle následovali. „Já osobně jsem nadšená. Sehnat kousky od značek jako je například Dolce & Gabbana a ještě za takovou cenu, to je možné jen na Fashion Days Pop Up Outletu!“ Během celého večera se hosté mohli vrhnout na stovky značkových kousků od více než dvou desítek značek oblečení, bot, kabelek, spodního prádla a doplňků pro dámy i pány.

Fashion Days Pop Up Outlet se předvedl   prvním hostům (http://www.luxurymag.cz)Fashion Days Pop Up Outlet se předvedl   prvním hostům (http://www.luxurymag.cz)

Originální prostor navržený speciálně pro Pop Up Outlet tentokrát organizátoři pojali velkoryse, a tak se všechno obešlo bez tlačenic, front a nepříjemného čekání. Hosté si během nakupování mohli prohlédnout také vystavené balónové šaty od značky CHI-CHI z kolekce Levitace, která upoutala pozornost už na Designbloku 2009. Šťastná výherkyně soutěže se na místě v rukou kadeřnice, stylistky a vizážistky proměnila v krásku, která by z fleku mohla vystavované šaty předvádět. „Výhra mi udělala ohromnou radost. Z nového střihu a vybraného outfitu jsem nadšená. “

Pop Up Outlet se pro veřenost otevře tuto sobotu 23. června a nezavře se až do pozdních večerních hodin 28. června. Skvělou příležitost, jak si obměnit šatník nejen na léto, ale i podzim, zimu a jaro, by si neměl nechat ujít žádný milovník značkového oblečení za velmi přívětivé ceny. Není třeba spěchat a bát se, že by v posledních dnech nebylo z čeho vybírat – zboží je neustále doplňováno a všechna ramínka pořád plná, a to až do čtvrtečního večera!

Fashion Days Pop Up Outlet se předvedl   prvním hostům (http://www.luxurymag.cz)Fashion Days Pop Up Outlet se předvedl   prvním hostům (http://www.luxurymag.cz)Fashion Days Pop Up Outlet se předvedl   prvním hostům (http://www.luxurymag.cz)

www.fashiondays.cz/popup

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu