Elektrizující neony jsou to pravé pro léto 2012

Elektrizující neony jsou to pravé pro léto 2012

29. června 2012, Neony, neonové barvy, neonové kabelky, neonové kalhoty, neonové šaty, neonové brýle, neonové boty, trendy léto 2012

Sponzorované odkazy

Neonové barvy se v hlavních trendech objevují již od jara, ale teprve toto léto vypukne ten pravý neonový koktejl. Elektrizující a fosforeskující odstíny zelené, žluté, oranžové či růžové se letošní letní sezónu objevují všude a přehlédnout je se opravdu nedá. Trendy léta 2012 prostě přejí odvážným, ale jako u každé okázalosti i tady si můžete vybrat míru. Můžete začít například neonovým lakem či bižuterií, nebo neonovými detaily na kabelkách či peněženkách.

Pokud se vám neony líbí natolik, že snesete i velké plochy zářivých elektrizujících barev, klidně si oblékněte například neonově oranžové či zelené kalhoty, či neonové šaty s černými detaily. Právě černá je totiž barva, se kterou neony můžete dobře kombinovat, stejně tak dobře se vyjímají i s bílou a s nude odstíny. Ač se to může zdát už jako velká divočina, neony se k sobě hodí navzájem, ale samozřejmě všeho s mírou, nechcete přece vypadat jako v reflexní vestě. Naštěstí si můžete vybírat i v intenzitě neonové barvy, a to až od snesitelných takřka pastelových odstínů až po opravdu fosforeskující syté neony, ze kterých doslova bolí oči.

Takový neonový doplněk může pak skvěle a nápaditě oživit celý váš outfit. Co takhle například neonově růžový či zelený výrazný náhrdelník k bílé šifonové košili? Kombinace je to vskutku luxusní a budete za hvězdu. Samozřejmě náhrdelník můžete zkombinovat například s botami. Neonově zelené nabízí například H&M či Zara. Zajímavým detailem bude i křiklavý uzounký pásek v kalhotách či přes šaty.

Mým osobním favoritem jsou neonové šifonové, lehce průsvitné košile, které se hodí skvěle k džínovým šortkám nebo bílým kalhotám a dále pak taky neonová psaníčka, a to jak ta mini, tak i maxi. Neonoví „freaks“ si nakonec nasadí ještě ostře zelené či žluté sluneční brýle.

Neony noste ve dne i v noci, skvěle totiž oživují jak denní outfity, tak i party kousky, ve kterých vás opravdu nikdo nepřehlédne.

Zdroje: www.nastygal.com, www.polyvore.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky a kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu