Letní kolekce New Yorker opět hýří barvami

Letní kolekce New Yorker opět hýří barvami

28. června 2012, New Yorker letní kolekce, New Yorker oblečení, New Yorker slevy, New Yorker léto 2012, letní kolekce, New Yorker, zářivá trička, neonky, džínové šortky

Sponzorované odkazy

Letní kolekce New Yorker je plná zářivých barev, vtipných potisků, mladistvého a sexy vzhledu. Nechte se inspirovat letními trendy podle New Yorkru.

Na své si přijdou milovnice barevných výstřelků. Takže pokud Vás fascinuje černá, šedá a další mdlé barvy, raději zavítejte do jiného obchodu, protože tady byste našly jen velmi málo kousků podle Vaší představy. Nedá se nic dělat, léto a trendy přejí pestrým a zářivým barvám.

V letní kolekci New Yorker nechybí tradiční materiály, na které jste zvyklé, příjemná bavlna, džínovina, ale i syntetické materiály, které jsou v souladu s trendy.

Barevná trička

Zajímavá barevná trička jsou letní nezbytností a navíc sluší každému. Vybrat si můžete z široké škály barev, střihů a potisků. Brunety ocení žlutá a oranžová trička, blondýnky se zamilují do pastelových odstínů a zrzky ve svém šatníku jistě přivítají tradiční zelenou. Neonové barvy na Vás upozorní, tlumené barvy se dají dobře kombinovat a hodí se pro mnoho příležitostí a zajímavé potisky jsou hezky rozverné.

Plavky

Letos Vás nečeká žádná nuda, žádné jednobarevné nebo neforemné plavky, ale dokonale stylové plavky New Yorker s vtipnými potisky a různými barevnými vzory. Z čehož vyplývá, že na pláži, u rybníka nebo na koupališti rázem přilákáte pohledy jak obdivné, tak závistivé.

Šortky

K tomu Vám nesmí chybět krátké džínové šortky. V žádném případě, ale nečekejte obyčejné fádní modré džíny, které vypadají, jako byste si je sama ustřihla. V kolekci najdete krátké džíny s výšivkou, s potiskem květin nebo americké vlajky, neonové, bílé nebo barevné plísňáky.

Sluneční brýle

Abyste u stojanu příliš dlouho netápaly, mám pro vás malý průvodce slunečních brýlí New Yorker. Srdcovitému obličeji sluší pilotky, hranatému zase sluneční brýle z vašeho dětství a oválnému takřka všechny, i „mouchy“.

A skvělá zpráva na závěr. Všechny tyto stylové kousky najdete v obchodech New Yorker za neuvěřitelné letní ceny. Proto neváhejte a rychle běžte do nejbližšího obchodu, ať máte ještě z čeho vybírat.

Zdroj: www.newyorker.de

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu