Košile na míru, to pravé pro Vás!

Košile na míru, to pravé pro Vás!

7. září 2010, košile, košile na míru, pánské košile, pánské košile na míru, košile ze 100 % bavlny, luxusní košile

Sponzorované odkazy

To, že mužům nejvíce sluší košile, ví jistě většina žen a některým mužům to také docvaklo. Muži v košilích jsou prostě sexy a pánové je ocení a využijí nejen při dělání dojmu na ženy, ale i v práci nebo při různých společenských akcích, kde je košile a oblek samozřejmostí. Aby však muž v košili vypadal dobře, musí i samotná košile být dobrá, a to jak materiálem a kvalitou, tak i velikostí a střihem. Pokud jste však zatím nemohli najít košili, která by vám dokonale padla a vypadala na vás skvěle, náš dnešní tip by pro vás mohl být řešením. Nechte si ušít košile na míru! Že je to příliš složité a zdlouhavé? Naopak, nyní si můžete ušití košile na míru objednat přes internet pomocí webu www.kosilenamiru.cz

Foto: iStockPhotos / Thinkstock

Košile podle vašich představ

Ano, je to velice jednoduché. Nemusíte nikam chodit ani nechat se měřit od cizích lidí. Se službou košile na míru si můžete nechat udělat košili přesně podle vašich představ a parametrů, a to do čtyř týdnů. Máte možnost volby z více než 150 druhů látek, dále si můžete přímo zvolit nejen tvar límečku, manžety, možnost perleťových knoflíků, druh kapsy, zapínání, barvu, ale i umístění monogramu, délku ramene či délku zad.

Foto: Hemera / Thinkstock

Tato možnost je vhodná pro pány, kteří mají rádi luxusní materiály, originální vzhled, individuální přístup, kvalitní zpracování, osobní prvky jako právě monogram či perleťové knoflíčky, ale také pánové, kteří nemají konfekční velikost, nadměrnou velikost, široký krk, dlouhé ruce apod.

Pokud nevíte, jak přesně a kde všude se máte změřit, na stránkách www.kosilenamiru.cz najdete podrobný návod měření. Pokud byste chtěli mít ještě větší jistotu, můžete zaslat košili, která vám sedí a výrobce ji vám pak pošle zpět i s nově ušitou košilí.

Materiál

Jak už jsem se zmínila, můžete si vybírat z níce než 150 druhů látek, přičemž základním materiálem je bavlna v různé kvalitě. Tou nejkvalitnější je Albini, na níž je mimojiné skvělé to, že časem a praním neztrácejí košile svoji hodnotu a nic ze svého bezvadného vzhledu. Dalším je klasická bavlna, bavlna s úpravou, což znamená že tato úprava snižuje mačkavost tkanin za sucha (při nošení) i za mokra (při praní), dále můžete vybírat košile ze 100 % s dvojitou přízí, anebo Incollection, což jsou pánské košile ze 100% bavlny, z velmi exkluzivního materiálu nejvyšší kvality od světoznámého výrobce košil materiálů.

Více informací najdete samozřejmě na www.kosilenamiru.cz

Zdroj: www.kosilenamiru.cz Foto: www.thinkstockphotos.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu