Troufnete si na kalhoty s potiskem?

Troufnete si na kalhoty s potiskem?

18. červenec 2012, kalhoty s potiskem, rifle s potiskem, potisky, vzory, trendy, 2012, leopardí potisk, květinový potisk, tribal potisk, geometrický potisk

Sponzorované odkazy

Léto se vždy nese ve znamení barev a všelijakých kombinací. Už jsme si zvykly na barevné rifle jak v pastelových, tak i výraznějších neonových odstínech, ale módní návrháři i celebrity nám nastolili trend, který je o mnoho odvážnější – kalhoty a džíny s potisky. V tomto kousku oblečení budete zaručeně nepřehlédnutelná, stylová a originální! Možná vám blesklo hlavou, že tento trend je sice hezký, ale není pro vás, přeci jenom se jedná o něco hodně výrazného a nevšedního. Ne všechny kalhoty s potiskem jsou ale do očí bijící. Pojďme se na ně podívat!

Nenápadný leopard

Mezi méně nápadné potisky, které se na kalhotách a riflích objevují, patří hlavně díky neutrálním barvám ten leopardí. Černo-šedá, či béžovo-černá kombinace nepůsobí na první pohled nijak řvavě, a pokud ji doplníte i o sáčko či cardigan v podobných odstínech, vytvoříte tak zajímavý, avšak ne tolik nápadný outfit.

Troufnete si na kalhoty s potiskem? (http://www.luxurymag.cz)

Nechte kalhoty rozkvést

Stejně jako na všem ostatním se i na kalhotách velmi často objevují květiny. Pro střídmější look tu jsou malé kytičky v pastelových barvách, pro odvážnější dámy se nabízejí pestré a všemi barvami hrající tropické květiny často doplněné třeba o listy palem. Pro obě tyto varianty ale platí, že tričko či halenka, kterou k takovým kalhotám či riflím obléknete, by měla hrát v jednom z odstínů, který se objevuje právě ve vzoru na kalhotách. Celkový look tak bude vypadat uceleně.

Troufnete si na kalhoty s potiskem? (http://www.luxurymag.cz)

Divoký tribal

Tribal styl je díky své barevnosti na kalhotách také velmi oblíbený. Tóny oranžové, červené, žluté a dalších výrazných barev se mezi sebou dají výborně kombinovat a snadné je to i s výběrem doplňků a šperků, poohlédněte se po masivních a barevných kouscích. Mezi nejpopulárnější a nejvíc trendy tribal styl patří letos aztécké vzory.

Troufnete si na kalhoty s potiskem? (http://www.luxurymag.cz)

Kostky, puntíky…

Zatímco leopardí i květinové potisky se pomalu dostávají do pozadí, roste oblíbenost geometrických vzorů. Nejedná se ale jenom o puntíky, proužky a kostky, které jsou jakousi klasikou, ale spíše o trojúhelníčky či nejrůznější klikyháky – geometrické vzory – které v nejrůznějších barevných provedeních působí velmi neokoukaně, hravě a zajímavě.

Troufnete si na kalhoty s potiskem? (http://www.luxurymag.cz)

Zdroje: www.polyvore.com, www.asos.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu