Letní barevné mámení aneb nebojte se odvážných barevných kombinací!

Letní barevné mámení aneb nebojte se odvážných barevných kombinací!

16. července 2012, barvy, barvy léta 2012, neonové barvy, mint, barevné kombinace, neonové kalhoty, neonové šortky, letní trendy, letní outfity, fashion trends

Sponzorované odkazy

Trendy barvy letošního léta jsou poněkud výraznější a jejich vzájemné kombinování se může zdát dosti složité a z módního hlediska i nebezpečné. Přeci jen, pokud nad módou trochu uvažujeme, nerady bychom se dopustily nějakého módního přešlapu, a proto leckdy volíme tu nejbezpečnější a nejjednodušší cestu, jakou je kombinování křiklavých, výrazných a neonových barev s bílou či černou. V dnešním článku se ale přesvědčíte, že lze být daleko odvážnější a možná vás i překvapí, jaké odstíny lze spolu kombinovat a jak úžasný může být výsledek.

Mint shake

Letošní jaro patřilo pastelových barvám a ty neztrácejí na popularitě ani v létě. Hitem mezi pastelovými odstíny se letos stala mint, neboli mentolová barva, která sice vypadá velice pěkně s bílou, ale jak už jsem zmínila výše, je to dost obvyklá a nepřekvapující kombinace. Barva mint se dá totiž kombinovat s obrovským množstvím barev, mezi nimiž je i žlutá, a to ať už se jedná o pastelový či lehce neonový odstín.

Mandarinkové šílenství

Další barevnou hitovkou tohoto léta je mandarinková, kterou milují zejména zahraniční bloggerky, u nás však ještě tato barva ulice nedobyla. Že by si s ní české ženy a dívky nevěděly rady? Mandarinková neboli tangerine je opravdu dosti výrazná barva, ale to není důvod se jí bát a nekombinovat. Skvěle vypadá s různými odstíny modré, a to jak s tmavými, tak i světlými. Fialová zase působí o něco elegantněji a luxusněji. Ve spojení se zlatými doplňky je pak punc elegance dokonán.

Neon fever

A zase ty neony! Pomalu se zdá, že se letos v módě nemluví o ničem jiném. Neony jsou všude, a tak si jich užijme! Nedávno jsem v obchodě narazila na ostře neonovou, žlutozelenou košili a sama sebe se ptala, k čemu bych ji tak nosila. Okamžitě mě přirozeně napadla bílá, tou opravdu v této kombinaci nic nezkazíte, ale opravdu nepřehlédnutelná je kombinace se světlounce růžovou, v našem případě s růžovými kalhotami. Neonové detaily pak figurují i na botách, aby byl look perfektní. Kabelku raději volte neutrální a neonové zvolte třeba už jen malinkaté detaily.

Sexy šortky k létu neodmyslitelně patří a pokud jsou navíc ve fosforeskujících barvách, jsou letním číslem jedna. Neonově žluté kratásky vypadají skvěle s modrou nebo fialovou blůzou či lehoučkou košilí, neonově oranžové jsem pak sladila s háčkovaným rozevlátým topem, pod který si můžete obléci bandeaux podprsenku ve stejné barvě jako šortky – na festival jako dělané.

Zdroje: www.polyvore.com, www.asos.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu