Podzimní bundičky 2010 / Do chladnějších dnů stylově

Podzimní bundičky 2010 / Do chladnějších dnů stylově

9. září 2010, podzimní bundičky 2010, Orsay, Mango, Topshop, podzimní bundy, dámské bundy, dámské podzim 2010, podzim 2010

Sponzorované odkazy

Teploty venku pomalu ale jistě klesají a my se současně s tím začínáme tepleji oblékat. Nevyhnutelným modelem oblečení začínají být hřejivé podzimní bundičky, které nám pomáhají překlenout studená rána a chladné večery. Lepší už to asi nebude, aspoň tedy s těmi teplotami. Čím si však můžeme tyto chladné dny zpříjemnit, jsou nové, stylové a aktuální podzimní bundičky. Jestliže jste ještě nad nimi neměli šanci přemýšlet, možná je na čase pomalu se po nějakých pěkných modýlcích podívat, abyste je pak nesháněli na poslední chvíli. Proto vám dnes přinášíme tento článek plný okouzlujících a moderních podzimních bundiček 2010. Na jejich nabídky se podíváme opět do různých módních společností, kterými dnes budou Topshop, Mango a Orsay. Tři módní butiky, které se maličko liší jak cenou, tak stylem i nabídkou.


Orsaz

Modely podzimních bundiček 2010 společnosti Orsay jsou stylové a svými cenami patří mezi jedny z levnějších variant. Jejich střihy jsou moderní a apartní. Většinou se jedná o užší a kratší střihy, i když i zde seženete samozřejmě různé délky. Kratší bundičky budou tuto nastávající podzimní sezónu opět in. Pokud si pod ně oblečete delší svetr, legíny a obujete kozačky na vyšším podpatku, rozhodně budete patřit mezi módní ikony podzimu. Co se barev týče, modely podzimních bundiček Orsay zde seženete v různých odstínech, méně i více pestrých. Záleží tedy na vás, jaký styl preferujete, Kromě elegantnějších střihů ve společnosti Orsay můžete zakoupit i sportovnější bundičky, které využijete třeba i při příjemných podzimních procházkách. Společnost Orsay vám má i v tomto případě hodně co nabídnout.


Mango

Temperamentní španělská společnost Mango vám taktéž nabízí apartní podzimní bundičky, které vás zahřejí i svým stylem. Jejich propracovanost, celkové provedení a styl může zaručit, že vám v šatníku vydrží déle než pouze jednu sezónu. Mezi podzimními bundičkami tu naleznete opět různé styly, střihy a vybírat můžete třeba i podle vašeho oblíbeného materiálu, jako je koženka nebo třeba džínovina. Stejně pestré je i jejich barevné provedení. Ať už máte rády pestré nebo méně pestré barvy, elegantní nebo sportovnější střihy? Vše je můžete sehnat v buticích společnosti Mango.


Topshop

Na výbornou pořídíte podzimní bundičku pro chladnější dny i v oblíbených buticích Topshop. Seženete zde bundičky těch nejposlednějších trendů a stylů, bundičky různě střižené i bundičky různých matriálů, barev i provedení. Opět i zde, v buticích Topshop, zavládly trendům bundiček střihy kratší a spíše elegantně ležérnější se špetkou anglického stylu. V podzimní, teplé bundičce Topshop budete jednoduše stoprocentně na té správné módní vlně a spolu s Topshop budete i vy součástí vytříbené podzimní fashion krásy.


„Zdroj“: www.orsay.de, www.mangoshop.com, www.topshop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu