Pánské plátěné kalhoty

Pánské plátěné kalhoty

24. července 2012, Elegantní pánské plátěné kalhoty, Sportovní plátěné kalhoty, Pánské plátěné kalhoty, chinos

Sponzorované odkazy

Pánské plátěné kalhoty v sobě ukrývají velmi příjemnou variantu elegantního oblečení (zejména v podobě bavlněných chinos). Dobře plní také účel sportovního oblečení. Výrobci nabízejí varianty s kapsami na stranách nohavic, odepínatelné nohavice a v závislosti na účelu použití je možné vybírat i materiály.

Elegantní pánské plátěné kalhoty

Romantické filmy natočené podle knih Rosamunde Pilcher lahodí našim smyslům nejen příjemnou hudbou, krásnou přírodou nebo luxusními domy. Neméně okouzlující bývají hlavní protagonisté. Muži často nosí obleky a nebo elegantní plátěné kalhoty. Dnes je tento selegantnějších plátěných kalhot, poltyl oblékání považován za „golfový styl“. Široká veřejnost tak vnímá styl oblékání o triček a zejména lehkých svetříků. Je pravdou, že taková kombinace opravdu působí elegantně a je pravdou, že se jedná o oblíbený styl oblékání golfistů.

Elegantní plátěné kalhoty jsou sice nadčasovým kouskem, a pokud si zakoupíte tmavěmodré nebo béžové, nic tím nezkazíte. Nicméně módní trendy upřednostňují letos pastelové barvy, které navíc vypadají svěže.

Při výběru nezapomínejte na materiál. K dostání jsou velmi vzdušné plátěné eleantní kalhoty. Takové můžete nosit bez problému celé léto.

Vzdušné jsou především lněné kalhoty. Nevíhodou tohoto materiálu může být pouze fakt, že se snadno zmačkají.

Sportovní plátěné kalhoty

Sportovní plátěné kalhoty jsou určeny zejména pro pohodlné trávení voleného času. Jak jsem již v úvodu zmínila, mají většinou více kapes. Zejména kapsy na stranách nohavic preferují muži, kterým móda pánských sportovních taštiček nepřirostla k srdci.

I praktičnost je důležitá. Ráno vyrazíte v dlouhých plátěných kalhotách a když je odpoledne příliš horko, zcela snadno z nich vykouzlíte šortky. Některé kalhoty mívají odepínatelné nohavice uprostřed lýtek i na stehnech.

Pánské plátěné kalhoty jsou jedním z nezbytných prvků pánského šatníku.

Zdroj: www.bonprix.cz , www.savilerowco.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu