Už vás nebaví darovat stále to samé, netradiční dárky jsou to pravé pro vás!

Už vás nebaví darovat stále to samé, netradiční dárky jsou to pravé pro vás!

14. září 2010, netradiční dárky, dárky, dárky pro ženy, dárky pro muže, dárky k výročí, dárky k valentýnu, originální dárky, dárky k narozeninám, vtipné dárky

Nejeden z vás mi určitě dá za pravu, když řeknu, že vymýšlet a následně shánět pro své blízké dárky je někdy opravdu vysilující. Většinou se setkáváme se dvěma hlavními problémy. Buď si uděláme jasnou představu o dárku, který je perfektní, ale pak ho nemůžeme nikde sehnat, anebo naopak nemůžeme nic vymyslet a shánět se ani nevydáme. Nakonec se musíme spokojit s něčím tradičním, co nikoho neurazí, ale ani nenadchne či nepobaví. Avšak tomu může být právě teď konec, neboť vám chceme představit internetový obchod www.netradicnidarky.cz, kde můžete vybírat mezi mnoha nápaditými, zajímavými a vtipnými dárkami. Netradiční dárky mají i kamennou pobočku, a to v Českých Budějovicích, kde si můžete dárky přímo prohlédnout.

Netradiční dárky nabízejí opravdu spoustu možností dárků, převážně si zde pak zalibují lidé, kteří mají smysl pro humor a stejně jsou naladěni i jejich příbuzní či přátelé, kteří dárek dostanou. Najdete tu však i dárky vysloveně romantické či praktické. Nyní se společně podíváme na čtyři kategorie a řekneme si, co v nich můžete najít a možná vám zrovna náš tip padne do oka.

Dárky pro ženy

Možná si říkáte, že kupovat dárky pro ženy je celkem jednoduché. Jednou náušnice, podruhé spodní prádlo, nějakou tu čokoládu, květinu apod. Ale časem se i tyto klasické a tradiční dárky omrzí a pak je na čase přijít s nečím trochu originálním. Keramický hrníček ve tvaru srdce je například krásným dárkem ke svátku sv. Valentýna. Pokud si s romantikou zrovna netykáte a i vaše partnerka ocení trochu praktičtejší věci a ještě je k tomu trochu zapomětlivá, pořiďte jí vyhledávač klíčů. Ostatně ten občas potřebuje každý bez rozdílu věku a pohlaví. Která žena by také odolala USB flash disku v podobě krásné růže?

Dárky pro muže

Osobně si sama nikdy moc nevím rady, když mám obdarovat nějakého muže, zvlášť špatně se dárky pro muže vymýšlí, pokud dotyčný nemá žádný velký koníček, a i tak je při nejmenším trochu nuda darovat pokaždé knihu nebo třeba víno či repliku pistole. Každého pivaře přinejmenším pobaví, ale většina z nich ho jiste i využije, chladící půllitr na pivo, ve kterém kockonců můžete chladit i limonádu či čaj. Máte ve svém blízkém okolí nějakého drsňáka? Pořiďte mu hrnek, který budí respekt. Tento dárek jistě pobaví nejen obdarovaného. Kdo si hraje, nezlobí a u mužů to platí dvojnásob. Pořidte svému příteli nebo kamarádovi stolní šipky, kulečník či fotbálek.

Dárky k výročí

Pod kategorií dárek k výročí najdete dárky, které si užijí oba partneři a jsou tak jako dělané nejen k výročí, ale i k Valentýnu. Absolutní hitovkou jsou lávové kameny, které si můžete koupit ve stylovém setu i s aromatickou svíčkou a vonnými tyčinkami. A co takhle při příležitosti vašeho výročí vystoupat někam na kopec a pustit balón štěstí?

Originální dárky na zakázku

Jak už sam název kategorie ukazuje, originální dárky na zakázku jsou jak jinak než originální a jedinečné, a to doslova. Jak jinak označit možnost, nechat si udělat komiks podle vašich přání nebo smaltovou ceduli s popisem dle vašeho přání?

Tak pánové a dámy, byly vám netradiční dárky dobrou inspirací?

Zdroj: www.netradicnidarky.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu