Šortky, sukně a kalhoty s vysokým pasem

Šortky, sukně a kalhoty s vysokým pasem

3. srpna 2012, móda 60.léta, 70.léta, vysoký pas, sukně, šortky, kalhoty, léto 2012, plesová sezóna

Sponzorované odkazy

A je to tu! Přicházím s dalším módním hitem této sezóny! Vysoký pas není zas takovou novinkou. Jedná se o módu 60. a 70.let, ale ten kdo tato léta nepamatuje, bude pořádně překvapen. Spodní část oděvu s vysokým pasem je znakem elegance a naprostého vkusu.

Sukně s vysokým pasem

Snad jediný kousek oděvu, který skvěle podtrhuje ženskou smyslnost, je sukně. Dá se nosit ve všech ročních období a k ženám jednoznačně patří. Sukně s vysokým pasem jsou naprosto úchvatné. Velkou parádu s nimi nadělaly už i naše maminky nebo babičky. Jelikož jsou tyto sukně dělané spíše do výšky než do délky, většinu z nich bychom mohly zařadit mezi takzvané minisukně. Dávají možnost vyniknout vaším nohám a opticky prodlouží vaši postavu.

Šortky s vysokým pasem

Pro ženy, kterým nelahodí sukně jsou tu šortky. Kraťásky, co mají vysoký pas, jsou velmi sexy a působivé. V sukních a šortkách s vysokým pasem není, až takový rozdíl. Je jen na ženě, kterému střihu dá přednost. Ještě pro tuto sezónu si budete moci vybírat například z riflových šortek s vysokým pasem, kdy zabijete dvě mouchy jednou ranou, jelikož budete mít dva módní hity tohoto léta v jednom. Dále pak můžete vybírat z šortek s květinovým motivem nebo z těch, jejichž vysoký pas je zkrášlen dvojím páskem či vícero knoflíčky.

Kalhoty s vysokým pasem

Dalším celoročním módním kouskem jsou klasické kalhoty. Jsou snad tím nejpoužívanějším oděvem jak u mužů, tak i u žen. Kalhoty s vysokým pasem jsou většinou vyráběné z lehké látky, a proto se velmi dobře nosí. Rifle či manšestráky s vysokým pasem jen tak někde nenajdete. Tyto kalhoty vám budou k užitku jak toto léto, tak i v zimě a to především při plesové sezóně. Jelikož jsou velmi elegantní. S krásnou halenkou nebo topem budete hvězdou jakéhokoli večera.

Jak nosit?

Šortky, sukně a kalhoty s vysokým pasem jsou nejen skvělým módním kouskem, ale také výborným doplňkem, protože se dají skvěle kombinovat. Možná je pro někoho z vás vysoký pas něco nepředstavitelného. Skoro všichni máme tu tehdenci pas zakrývat tričkem či jiným vrškem. U spodků s vysokým pasem musíme vršky jen zastrkovat a zastrkovat. Může nám to tak trochu připomínat dětství, kdy jsme museli vždy nosit trička zastrčené, abychom nenastydli.

K tomuto typu oblečení se samozřejmě nejvíce hodí boty na podpatku, které ještě více prodlouží vaši postavu. Můžete experimentovat i s pásky a ostatními doplňky. Meze se zde opravdu nekladou.

Zdroj: www.polyvore.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a módní peklo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu