Vyžeňte nudu! / Barevné spodní prádlo

Vyžeňte nudu! / Barevné spodní prádlo

7. srpna 2012, spodní prádlo, prádlo, komplet, podprsenka, kalhotky, barevné prádlo, barevné spodní prádlo, neonové prádlo, romantické prádlo, červené prádlo

Nosíme barevné oblečení, boty, kabelky, šperky a oblíbily jsme si i pestré laky na nehty. Co se týče spodního prádla, dáváme ale pořád přednost bílé, černé či tělové barvě. Ano, je to vcelku pochopitelné vzhledem k tomu, že takto zbarvené spodní prádlo je pod oblečením téměř neviditelné a o to většině z nás jde především, ale na druhou stranu máme určitě ve skříni i spoustu kousků, pod které si červenou, žlutou či třeba modrou podprsenku můžete v klidu obléci. Spodní prádlo ve výrazných barvách navíc působí hravě a neotřele a zaujme určitě i vašeho partnera.

Zářivé neony

Opálené tělo a svítivé neonové spodní prádlo – tato kombinace k sobě rozhodně patří! Nebojte se žluté, oranžové nebo modré, která působí o něco odvážněji, a rozzařte letní dny a hlavně noci neonovým prádlem. Jelikož je oblečení v těchto zářivých a nepřehlédnutelných barvách letos in, využijete prádlo v těchto odstínech například pod svítivé šaty či tílko.

Svůdná červená

Červené spodní prádlo je symbolem vášnivosti a nevyjde z módy snad nikdy. Působí velmi svůdně, ale nemusí tomu tak být nutně vždycky. Záleží totiž na odstínu. Vybrat si můžete světlejší odstín s nádechem růžové, který působí jemněji, nebo naopak luxusně a přepychově vypadající podprsenku v bordó tónu. A pak je tu samozřejmě typická rudá – jeden komplet v této barvě si najde své místo v každém dámském šatníku!

Tóny romantiky

K létu patří jak svůdné a vášnivé odstíny, tak i ty romantické. V nejrůznějších kolekcích tak nemůže chybět prádlo v tónech růžové, fialové, nebo třeba broskvové. Díky tomu, že tyto barvy nejsou až tak výrazné, se toto prádlo dá využít pod většinu oblečení, aniž by bylo vidět. Výhodou je i to, že světlé odstíny sluší i bledulkám, a tak pokud ani v létě vaše pokožka nenachytá „bronz“, bude pro vás růžové, oranžové či jiné světlé spodní prádlo skvělou volbou.

Zdroje: www.asos.com, www.net-a-porter.com, Thinkstock

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu