Kotníková obuv Nike - to pravé a stylové pro Vaše nožky

Kotníková obuv Nike - to pravé a stylové pro Vaše nožky

17. září 2010, Nike, Kotníková obuv, tenisky, pro ženy, pro muže, boty Nike, kotníkové boty, kotníčkové boty nike

Sponzorované odkazy

Americkou společnost Nike, která vyrábí zejména sportovní oblečení, myslím, že není potřeba představovat. Jen ve zkratce si můžeme připomenout, že byla založena v roce 1964 atletem Philipem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. U této společnosti lze nakoupit mnoho sportovního oblečení, módních doplňků ale i sportovní náčiní. Dnes se však podíváme výhradně za jedním módním doplňkem, který se vám, pokud jste tedy spíše sportovnější typ nebo se sportovně oblékáte a obouváte aspoň někdy, může hodit již do tohoto počasí, kdy je na nějaké žabky již docela zima. Podíváme se za stylovou kotníkovou Nike obuví, která je teď oblíbená téměř u všech, bez rozdílu věku nebo pohlaví. Proto si ukážeme sportovní kotníkovou obuv Nike jak pro muže, tak i pro ženy. Leckdy se však stává, že v obchodech či buticích narazíte na tenisky Nike, jejich dámské a pánské modely se od sebe nikterak odlišovat nebudou, ledajak velikostí. Pokud tedy chcete s partnerem ladit, proč neladit právě stejnou kotníkovou obuví Nike?


Nike pro ženy

Začneme dámskou kotníkovou obuví Nike. Mezi modely si můžete vybrat nespočetně mnoho variací barev, materiálu, ale třeba i stylu. Pokud jste milovnicí růžové nebo nějaké další, typicky holčičí barvy, obuv společnosti Nike vás jistě nesmírně potěší. Najdete zde totiž několik modelů, které jsou vysloveně holčičí nebo dámské. Opominout však nemůžeme ani kotníkovou obuv Nike, která se pyšní barvami neurálními či vypadají téměř jako pánské. Mezi takové mohou patřit například černé tenisky s bílým logem Nike nebo také tenisky nevýrazné barvy šedé. Ty se vám budou hodit aspoň k outfitům z černé barvy.


Nike pro muže

Kotníkové tenisky Nike však nejsou určené pouze a jenom pro ženy. I muži je nosí s velkou oblibou. Budete se možná divit, ale i mezi mužskými modely kotníkové obuvi najdete plno výrazně pestrých a barevných modelů A nejen to. Svému partnerovi uděláte zajisté radost, pokud mu koupíte tenisky s jeho oblíbeným fotbalovým klubem. Na výběr máte z mnoha možností. Některými z nich jsou níže uvedené kluby, jako je Arsenal, Brasil nebo FCB. Uvidíte, jak takovým dárkem svého partnera potěšíte. Navíc vás a ani vašeho partnera v takové vyšší a zavřené kotníkové obuvi Nike nebudou zebat nohy. Takovou obuv využijete v následujících měsících nespočetněkrát, a tak by byla škoda si jeden z podobných párů třeba nepořídit již teď hned. Nastává totiž nejvyšší čas nákupu podzimního oblečení i módních doplňků, mezi něž patří i kotníková obuv. A taková stylová a kvalitní obuv jako je ta od společnosti Nike, se vyplatí nejvíc. Jednak kvěle a stylově vypadá a jednat také něco vydrží.

Kotníkové i jiné boty Nike můžete nakoupit na www.queens.cz.


„Zdroj“: www.nike.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii zimní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu