Fashion trends: Luxusní kombinace černé a bílé

Fashion trends: Luxusní kombinace černé a bílé

24. srpna 2012, dámské kalhoty, legíny, černo-bílá, dámská saka, podzimní bundy, kabelky, podzim 2012, trendy 2012

Sponzorované odkazy

Příchod nové sezóny přináší plno zajímavých věcí, že ani nemáme čas všechny postřehnout. Kolekce všech módních značek na podzim 2012 už se rozprodávají od začátku srpna a není lehké si vybrat. Mám pro vás další trend letošního podzimu, který není ,,označkovaný“! Jedná se o kombinaci barev černé a bílé, kterou máme všichni tak rádi. Na podzim 2012 poletí, takže máme velké štěstí.

Trička

Triček a dalších horních dílů oblečení není nikdy dost, protože jsou pořád zapotřebí. Černo-bílá trička působí velmi elegantně, ale také smyslně. Velmi hojně se prodávají ,,vězeňská“ proužkovaná trička. Pak máte na výběr i mezi tričky s potisky a různými anglickými nápisy. Jedno je prostě jisté. V černo-bílém tričku určitě nebudete vypadat jako šedá myška.

Svetříky

Na podzim bude samozřejmě zapotřebí nějakých těch slušivých svetříků. Je jedno, jestli to budou huňaté svetry s rolákem nebo lehké propínací svetříky. Všechny budou letos in a to především ty černo-bílé! Není mezi nimi takový výběr jako u triček, ale určitě si najdete pro sebe ten pravý.

Kalhoty

Do skříně už budeme muset uklízet krásné lehké letní sukýnky a pomalu se poohlížet po kalhotách, které nás v chladných brzkých a pozdních hodinách zahřejí. Černo-bílé kalhoty a legíny nadchnou určitě každého. Jsou roztomilé a dají se skvěle kombinovat. Velmi pěkné jsou ve spojení s jednobarevným tričkem či jiným vrškem. Více tak na vašem těle vyniknou.

Bundičky

Léto ještě neskončilo, a proto vás nechci dopředu moc strašit, ale chladné počasí přijde již brzy. Bundiček a lehkých sáček bude asi potřeba více, než očekáváme. To ale vůbec nevadí, protože černobílé bundičky a saka jsou prostě k nakousnutí. Na první pohled jsou velmi elegantní, ale jestliže si s nimi pohrajete, dokážete dělat zázraky. Vůbec nebude vadit, když si k nim vezmete rošťácké roztrhané tmavé rifle, boty bez podpatku a to celé ještě doplníte trendy kloboučkem. Rázem máte úplně nový model.

Kabelky

Nejdůležitější módní doplněk nás žen je bezpochyby kabelka. Černo-bílou kombinaci mají ženy vůbec úplně nejraději, jelikož se hodí téměř ke všemu. Odjakživa se kabelka ladí s botami, které jsou v mnoha případech také buď černé, nebo bílé. Takže vybírejte si kabelky malé i velké. Hlavně, že budou černo-bílé!

Zdroje: www.polyvore.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu