Podzimní kabáty 2010 – jsou stylové a zahřejí!

Podzimní kabáty 2010 – jsou stylové a zahřejí!

19. září 2010, podzimní kabátky, podzim 2010, Topshop, mango, Orsay, dámské kabáty, podzimní kabáty, dámské kabáty, kabáty 2010

Sponzorované odkazy

Léto již po svých odkráčelo do jiných koutů země a k nám se dostavily teploty, které jsou po těch vysokých ne zcela příjemné. A tak pomalu uklízíme i letní garderobu a začínáme zjišťovat, co všechno nám v šatníku chybí pro nadcházející podzimní sezónu. Listujeme magazíny a necháváme se unést novými podzimními hity roku 2010, necháváme se inspirovat nejmodernějšími trendovými styly a toužíme po nových modelech, ve kterých budeme krásné a in, a které nás i zahřejí. Dnes se na jeden takový podzimní model, pro tuto sezónu téměř nepostradatelný, podíváme. Učarovat se totiž necháme novými podzimními trendy 2010, co se kabátků týče. Kabátky na podzim jsou opravdu to pravé ořechové. Pokud nejste zrovna elegantní typ, hlavu si s tím nedělejte. Vždyť kabátky nemusejí být spojovány pouze s elegantním stylem. Pořídit si můžete i kabátky sportovnějšího rázu. Několik modelů podzimních kabátků pro rok 2010 si právě dnes ukážeme. Navštívíme spolu butiky, ve kterých si můžete nakoupit i vy. Na nabídku kabátků se tedy podíváme do butiků Mango, Orsay a Topshop.


Orsay

Nabídka butiků Orsay je nejenže pestrá, ale i cenově velmi výhodná a lákavá. Často tu najdeme modely kabátků, které jsou v pase upnuty přezkou a působí tak o něco elegantněji, i když se může jednat o kabátek sportovnějšího stylu. Pokud byste chtěla, aby se váš kabátek hodil k čemukoliv, měli byste spíš koukat po klasické barvě, jako je černá. Pokud však již černý kabátek máte, neváhejte a vsaďte na výrazné barvy, jako je v butiku Orsay například tato červená. Podzimní kabátek si však můžete vybírat i podle zapínání. Elegantnější je zapínání na knoflíky, sportovnější potom na zip. Lišit se může i délka kabátku. Vybírat si můžete z kabátku po kolena, do půlky stehen nebo jen pod boky. A tak záleží na tom, jak moc velká je vám zima a jaká délka se vám vůbec líbí víc.


Mango

Výběr z podzimních kabátků společnosti Mango je velice pestrý, lákavý a v neposlední řadě stylový. Barevně se podzimní kabátky Mango 2010 řadí spíše do neutrálních barev, jako je šedá, béžová, černá, najdete tu zde však i podzimní kabátky, které pestrostí hýří, jako je kabátek červený. Kabátky jsou většinou v pase zúženy tak, aby ladně kopírovaly postavu ženského těla, zvýraznily křivky a dámskou postavu opticky protáhly. Mnoho kabátků Mango je také ozdobeno módními límci různých velikostí i střihů. Vybírat je opravdu z čeho, a tak pokud se vám nějaký již teď líbí a vyhlídli jste si ten váš, určitě neváhejte a běžte se pro váš nová podzimní kabátek i vy vydat do nejbližšího butiku Mango.


Mezi elegantními kabátky Mango, najdete i kabátky, které jsou sportovně-ležérní. Až se zdá, že mají něco z pánských střihů. První z nich, tmavě vojensky zelen,má tubulární tvar, který vůbec postavu ženského těla neobkresluje. Právě takový pršiplášť však bude tuto nadcházející sezónu extrémně moderní. Stačí si k nim vzít správně barevné holinky a krásný a stylový podzim přece může začít.


Topshop

Společnost Topshop nám také, jakbysmet, nabízí plno neuvěřitelně apartních podzimních kousků. Podzimní kabátky Topshop jsou laděny v podzimních barevných tónech. Jejich střihy se různí, některé jsou vypasované, jiné tubulární, každý model je však svým střihem výjimečný a jedinečný. Zajímavé je i jejich zapínání, které je taktéž různé. Dvouřadé i jednořadé.


Speciálně tu také můžete koupit kožešinkové teplejší kabátky, které vás zahřejí i v chladnějších podzimních dnech. Vybrat si můžete podle vzoru nebo třeba podle délky.


Kromě elegantních a kožešinových podzimních kabátků najdete v buticích Topshop také kabátky sportovnějšího stylu. Přesvědčit o stylových modelech se samy můžete níže. My vám přejeme příjemné nakupování podzimních kabátků.


„Zdroj“: www.orsay.de, www.mangoshop.com, www.topshop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu