Mango podzim 2012 – kolekce plná stylu, trendů a barev

Mango podzim 2012 – kolekce plná stylu, trendů a barev

25. srpna 2012, Mango oblečení, Mango podzim, sako Mango, peplum, podzimí kolekce Mango

Sponzorované odkazy

V kolekcích Mango se pravidelně objevují aktuální módní trendy. Značka klade důraz také na elegantní módu, která nikdy nemůže chybět. A jinak tomu není ani v podzimní kolekci 2012.

Podzim 2012 se u mnohých značek projevil v duchu army stylu a řady military prvků (zejména střihy bundiček). Army zelená, tlumené odstíny béžové a hnědé…až se některé ze značek dostávají do jakési ponurosti. To ovšem neplatí pro značku Mango. I když určité prvky army stylu zde také najdeme, kolekce je pestrá a živelná.

Rozhodně nechybí výrazné barvy, což v podzimních kolekcích také není zcela běžné. V obchodech Mango září růžová, výrazná modrá nebo všelijaké odstíny červené.

Módní trendy v podzimní kolekci Mango

Letos se jednoznačně nosí cvočky, a to zcela na všem. Mango nabízí pásky i jiné doplňky přímo poseté cvočky, ale také trika, která jsou zdobena cvočky jen velmi decentně. Velmi elegantně působí například jednoduché černé šaty s umístěním cvočků na rameni. Zajišťují tu zajímavý prvek, který ovšem není k malým černým rušivý.

I trend kožených bundiček je v Mangu patrný. Nicméně zároveň se setkáme s velkým výběrem elegantních sak nebo džínových bundiček. Saka nalezneme jak v klasické bílé a černé tak i ve výrazných tónech modré či červené.

V letních kolekcích zazářil trend peplum. Volánek v pase upadl po 40. letech do zapomnění a nyní se těší slavnému návratu na módní pole. Nadšení z peplum přetrvalo i do podzimní kolekce a v obchodech Mango se s ním setkáte především v podobě halenek, sukní a šatů.

Mango nabízí oblečení pro každou příležitost – do práce, na nákupy, na večírek i na běžné každodenní nošení. V podzimní kolekci se objevují především svetry a mezi nimi i svetry z příjemného kašmíru.

Na módní scénu se pomalu vrací manšestrové kalhoty a stále se na ní drží chlupaté vesty.

Kolekce Mango podzim 2012 je barevná, trendy a plná nápadů. Paleta barev si pohrává s naší fantazií. Střihy a různé styly probouzejí tvořivost. Co takhle vyzkoušet široké kalhoty, jednoduché svetry nebo výrazné košile?

Zdroj: www.mango.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu