Podzim plný barev — podzimní kolekce Baťa / Baťa obuv

Podzim plný barev — podzimní kolekce Baťa / Baťa obuv

10. září 2008, Baťa, obuv, společnost Baťa, firma Baťa, podzimní kolekce, boty Baťa, Baťa obuv, Baťa katalog, podzimní kolekce bot, módní trendy podzim 2008

Sponzorované odkazy

Jestli Vás už teď děsí představa šedivého, deštivého a chladného podzimu, jistě vás mile překvapí podzimní kolekce obuvi Baťa. Společnost Baťa se přizpůsobuje nejen módním trendům, ale také dává svému zákazníkovi možnost projevit svůj osobitý styl.

Firma Baťa je největším prodejcem obuvi v České republice a provozuje své aktivity po celém světě – obslouží 1 milion zákazníků za den. Je to společnost s cílem nabízet zákazníkům pohodlí, moderní design a kvalitní služby.

Módní podzim podle firmy Baťa bude plný pestrých barev – fialová, žlutá, modrá, zelená, ale i klasická černá je v této kolekci plně zastoupena. Vybírat můžete z rozmanitých tvarů, materiálů a stylů.

Tato kolekce obuvi Baťa je inspirovaná hudebními žánry – pop a punk. Módními tvářemi reklamní kampaně se stala herečka Jitka Čvančarová a herec Saša Rašilov. Plakáty na tuto kolekci jsou uměleckým dílem několika českých designérů.

Baťa obuv — dámská

Barvami rozzářená kolekce Pop Baťa obsahuje různé tvary i materiály. Vyberou si zde příznivkyně stylových balerínek, pohodlných kozaček či moderní kotníčkové obuvi s podpatkem. V materiálech převládá syntetika a kůže. Kolekce Pop Baťa zahrnuje i originální a barevné kabelky.

Kolekce Punk Baťa je zahalená do černé barvy, lesklých materiálů. Těšit se můžete na obuv s krásnými propracovanými detaily v punkovém stylu – cvočky, nýty a stříšky. Jako protiklad drsným punkovým detailům je ženský styl, který je v této kolekci dotvořen vyššími podpatky. Baťa v řadě Punk nabízí i stejně stylové a propracované kabelky.

Baťa obuv — pánská

Společnost Baťa vytvořila i moderní kolekci pro muže – Rockabilly. V této stylové řadě pro odvážné muže najdeme lakované, elegantní polobotky, kotníčkové tenisky s nápaditými detaily ve zlaté barvě i nízké pohodlné tenisky, které můžou být doplněny suchým zipem.

Boty z podzimní kolekce Baťa i ostatní produkty této značky si může vybrat a online nakoupit na stránkách této společnosti: http://www.bata.cz. Obuv i doplňky vám tak doručí až domů. Jako způsob platby můžete zvolit platební kartu či platbu na dobírku.

Zdroj: http://www.bata.cz/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii zimní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu