Trendy dámské boty pro podzim 2012

Trendy dámské boty pro podzim 2012

12. září 2012, podzimní obuv, podzimní boty, slippery, mokasíny, kotníkové boty, cvoky

Sponzorované odkazy

Pomalu se blíží podzim a obchody jsou již naplněny podzimní kolekcí bot. A stejně jako podzimní listí, tak i podzimní kolekce bot jsou velmi barevné. Zajímavé nejsou jen barvy, ale také nápadité detaily, které na sebe poutají pohledy. Pokud neumíte chodit na vysokých podpatcích, vůbec neklesejte na mysli, protože se budou nosit hlavně mohutné podrážky a vysoké klíny. V popředí podzimních kolekcí jsou 70. léta, kotníčkové boty a stále i kozačky nad kolena.

Mokasíny

Trendy dámské boty pro podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)Trendy dámské boty pro podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Na podzim využijete svoje oblíbené baleríny a mokasíny, které jednoduše nazujete a jdete. Jsou neuvěřitelně pohodlné a neztrácíte čas jejich zapínáním nebo zavazováním.

Slippery

Trendy dámské boty pro podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Nepřekonatelným trendem jsou ale slippery, které jsou mokasínům hodně podobné. Je to v podstatě něco mezi mokasínovou obuví a jednoduchými balerínami, protože na sobě nemají žádné přehnané zdobení, kromě cvoků a ostnů, bez kterých se letos neobejdete.

Šněrovací obuv

Jelikož bude letos na podzim a v zimě v kurzu opět letecká bunda, budou se Vám také hodit kotníčkové zavazovací boty s přezkou v horní části boty. Kožíšek, kterým je opatřena vnitřní část boty, mnohdy lemuje vrchní část boty.

Kotníčkové boty

Trendy dámské boty pro podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Během podzimu využijete nízké kozačky, které jsou letos ozdobeny velkým množstvím cvoků a přesek. Dají se nosit i ohrnuté. Některé varianty mají jen přezky nebo třásně a elegantnější varianta je zas opatřena vysokým podpatkem.

V kovbojském stylu

Trendy dámské boty pro podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Na scénu na podzim přicházejí také boty v kovbojském stylu, a to nejen v podobě jejich tvaru ale také ohnivých vzorů, které jsou na boty našity lakovaným materiálem nebo vyšity korálky.

Platforma

Trendy dámské boty pro podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Platforma se objevuje na kotníkových i vysokých botách. Zajímavým detailem je spojení boty s platformou. Materiál, ze kterého je ušita bota pokrývá i platformu, která s botou tvoří jednotný celek.

Podzimní barvy

Trendy budou klasické barvy jako béžová, hnědá, červená nebo černá. Barvy nekrášlí jen vršek obuvi, ale i jejich podpatek nebo klín.

Zdroj: www.zara.com, www.net-a-porter.com

Autorem článku je Jana A. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu