Elegantní podzim 2012 podle HE by Mango

Elegantní podzim 2012 podle HE by Mango

19. září 2012, HE by Mango, Mango, pánská kolekce, podzim 2012, trendy, pánské trendy, kabáty, kalhoty, svetry, kardigany, boty, šály

Sponzorované odkazy

S novou pánskou kolekcí pro podzim 2012 přišla i značka Mango. Kolekce je opět prezentovaná španělským fotbalistou Gerardem Piquém a je, jak už se stalo snad pravidlem, znovu úžasnou ukázkou elegantního pánského stylu, který vykouzlí gentlemana snad z každého muže. Kabáty, košile, saka, kalhoty, ale ani boty či pánské tašky v kolekci nechybí a díky Mangu tak můžete vkročit do letošního podzimu opravdu se stylem!

Kabáty a bundy pro chladnější dny

Zatímco nyní si ještě můžeme pár dní užívat babího léta a sluníčka, chladnějším dnům se zcela jistě nevyhneme. Pak nastane čas pro podzimní kabáty a bundy. A jak ty pánské podle Manga vypadají? Často se v kolekci objevují bundy prošívané, jež zaručují dostatek tepla, a to v nejrůznějších barevných provedeních – od tmavě modré, béžové a šedé až třeba po výraznou červenou. Dále v kolekci najdeme kratší kabáty do pasu v tlumenějších a klasických podzimních odstínech modré, šedé a hnědé a nemůže chybět ani nestárnoucí trenčkot.

Svetry a kardigany – jednoduchá elegance

Proč vymýšlet něco nového, když jednoduchost a klasičnost se líbí pořád – to si zřejmě návrháři značky Mango řekli, když vytvářeli svetry a kardigany pro pánskou kolekci. Většina z nich je totiž jednobarevná a zdobí je maximálně knoflíky, zip či pár proužků. Přesto ale nepůsobí v žádném případě nudně a to především díky zajímavých odstínům, jako je vínová, královsky modrá nebo tmavě zelená, a také díky skvělé kombinovatelnosti svetrů s košilemi.

Kalhoty nebo džíny?

Ani kalhoty nijak nevybočují z elegantního duchu a taktéž se drží spíše tlumených barev modré, hnědé a šedé. V kolekci najdeme i velké množství riflí v podobných odstínech.

Doplňky jako nezbytnost

O tom, že doplňky tvoří outfit, slýcháme takřka pořád, a proto je jasné, že nemohou chybět ani v pánské kolekci. Mango se zaměřilo především na boty, které jsou ve většině případů kožené a vysoce elegantní. Kromě polobotek tu najdeme i vyšší kotníčkové boty. Naprostou podzimní nezbytností jsou pak šály poseté nejrůznějšími vzo­ry.

.<>

Zdroj: www.mango.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu