Lindex: Vše o Pink Collection (Růžové kolekci) s Narcisem Rodriguezem

Lindex: Vše o Pink Collection (Růžové kolekci) s Narcisem Rodriguezem

10. září 2010, Pink Collection Narciso Rodriguez, Lindex, Carmen Kass

Sponzorované odkazy

Dne 1. října spustí Lindex kolekci Pink Collection ve spolupráci s americkým návrhářem Narcisem Rodriguezem. Na stránce www.lindexpinkcollection.com jsou k dispozici první fotografie kolekce a veškerý materiál, který se Pink Collection týká.

Lindex během podzimu spolupracuje s americkým návrhářem Narcisem Rodriguezem a ukázky kolekce jsou nyní k dispozici na nové webové stránce www.lindexpinkcollection.com. Tváří projektu Pink Collection je estonská supermodelka Carmen Kass.

„Náš zájem o spolupráci s Narcisem Rodriguezem byl nesmírný. Narciso je světově proslulý návrhář, mimo jiné trojnásobný vítěz přestižního ocenění Council of Fashion Designers of Amerika, a těší se velké oblibě mezi americkými celebritami. Je skvělé, že nyní navrhuje Pink Collection pro Lindex a proto se snažíme, aby bylo snadné najít veškeré informace a fotografie na speciální webové stránce,” říká Anna Lindblad, manažerka vztahů s tiskem společnosti Lindex.

Pink Collection má za cíl podpoři boj proti rakovině prsu, a proto 10 procent z ceny prodaného zboží poputuje na fond kampaně Růžová stuha. Kolekce vstoupí na trh 1. října ve všech prodejnách ve Švédsku, Norsku a Finsku i ve vybraných obchodech Lindexu v jiných zemích. V České republice obdrží získané finanční prostředky Centrum komplexní chirurgické péče o ženy s onkologickým onemocněním prsu Fakultní nemocnice Na Bulovce.

Lindex: Vše o Pink Collection (Růžové kolekci) s Narcisem Rodriguezem (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: http://www.lindexpinkcollection.com/

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu