H&M konečně odtajnilo další spolupráci, tentokrát se můžete těšit na Lanvin

H&M konečně odtajnilo další spolupráci, tentokrát se můžete těšit na Lanvin

11. září 2010, Lanvin, H&M, H&M obleční, H&M podzim 2010, Lanvin for H&M, Lanvin pro H&M, Natasha Poly, Alber Elbaz

Sponzorované odkazy

Před více než týdnem začalo H&M na svém facebooku publikovat videa, která nám měla napovědět, se kterým slavným návrhářem či značkou bude tato švédská společnost spolupracovat tentokrát. Nicméně videí bylo asi pět a v každém byla zcela jistě jiná osoba. Přirozeně se strhla velká vlna diskuzí a domněnek (už samotné první video mělo popisek „Rozšířili jste ty klepy, nebo jste je začali?“) a podle různých znamení, hlasu a přízvuků začali módní nadšenci vyvolávat jména jako Tomas Maier, Carolina Herrera, Alber Elbaz či Frida Giannini. Podle vlastního sledování můžu řici, že tato „háemkem“ dobře vymyšlená hra „hádej, kdo to bude?“ některé velice bavila a něktěří doslova trpěli napětím. Nicméně od 9. září je již oficiálně jasné, že další, kdo spojí svůj talent a um s H&M bude Alber ElbazLanvin.

Jistě nemusím moc zdůrazňovat, že spojení H&MLanvin je opravdu velká věc a troufám si říct, že po kolekci od Soniy Rykiel, která mě nikterak nenadchla, to bude opět taková senzace, která nastala minulý rok s Jimmy Choo. Sám Alber Elbaz slibuje něco čistě ženského, ženy jsou pak také hlavní inspirací pro tuto kolekci. Elbaz chce se svojí kolekcí představit H&M i starším ženám, než jsou běžné zákaznice H&M. Kolekce bude propojovat trendy z minulosti s těmi současnými. Jako kdybyste babičce vytáhla ze skříně šaty, které nosila zamlada, přinesla si je domů a první, kdo si je oblékne bude vaše matka. Alber slibuje velice živé, veselé barvy, vzory, květiny a spoustu jiných ryze ženských prvků. Jak sám říká: „Je to vlastně velice veselá kolekce pro veselé, šťastné lidi“.

Tváří kolekce se stala modelka Natasha Poly, která je sama z kolekce tak nadšená, že se přiznala, že si nějaké ty kousky pořídí i pro sebe.

Pokud vás předchozí řádky natěšily, tak jak tato skutečnost potěšila a natěšila mě, jistě si tedy 2. listopadu nenecháte tuto veselou kolekci, kdy bude oficiálně představena, ujít. K dostání bude celkem v třiadvaceti obchodech po celém světě, a tak doufejme, že alespoň Praha bude jedním z těchto míst.

Zdroj: www.hm.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu