Kozačky pro podzim 2012

Kozačky pro podzim 2012

20. října 2012, kozačky podzim 2012, kozačky Geox, kozačky Baťa, semišové kozačky, jezdecké boty, kozačky na podpatku

Sponzorované odkazy

Kozačky jsou neodmyslitelnou součástí podzimních dnů. Jejich sláva už ovšem přesáhla i do období jara a léta. Nicméně z funkčního hlediska jsou stále pro období podzimu nejdůležitější. Připravila jsem pro vás menší přehled jednotlivých stylů a značek. Vybírala jsem mezi značkami, které jsou zde běžně dostupné, a tak si snad své vysněné kozačky najde každá z vás.

Jezdecké kozačky a cowboy boot – rozhodně ano!

Jezdecký styl obuvi, ale i oblékání zaznamenáváme již několikátou sezónu. Ovšem letošní podzim se zejména obuv výrazně přibližuje tomuto stylu a často jej přímo kopíruje. „Kovbojky“ a jezdecké kozačky jsou prostě trendy. Velkou výhodou je spojení funkčnosti s designem. Taková obuv je velmi pohodlná a zároveň se dobře kombinuje. Z nabídky značek jsem v tomto případě vybrala Zaru, jelikož nabídka obuvi v tomto stylu se značce výrazně podařila.

Pohodlí i v kozačkách s vysokým podpatkem

Představa celého dne stráveného na vysokých podpatcích je pro nejednu ženu děsivá. Otoky, deformace prstů a hlavně ta bolest. Je pravda, že při koupi bot na podpatku, je třeba brát v potaz správný sklon, tvar boty i materiál.

Se značkou Geox, jste se již v Luxurymagu seznámili. V podzimní nabídce jsou rafinovaně řešené kozačky na vysokém podpatku. Spojení vysoké kvality materiálů, prodyšnosti obuvi a dokonalým promyšlením správného sklonu je korunováno jednoduchým designem. Jedná se o nadčasové kozačky, které můžete pohodlně nosit několik sezón.

Semiš, barvy a zajímavé detaily

Mezi trendy sezóny rozhodně patří provedení obuvi v materiálu semiš. Dnes už se takové obuvi nemusíme bát, jelikož existuje mnoho speciálních přípravků na údržbu. A tak jedny pěkné semišky by se v botníku rozhodně neztratily. Rozhodně také musíme připomenout výrazné barvy – mezi nimi červená, modrá, oranžová či hořčicová.

Je pravda, že klasické černé kozačky se nikdy neztratí, ale podzim je plný pestrých barev, tak se nebojme trochu odvázat. Semišové kozačky a kozačky výrazných barev má tento podzim ve své nabídce na příklad značka Baťa nebo CCC.

Zdroj: www.zara.com , www.bata.cz , www.geox.com , www.ccc.eu , thinkstock

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii obuv a kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu