Nejvyužívanější módní doplňky - Šály a nákrčníky

Nejvyužívanější módní doplňky - Šály a nákrčníky

21. října 2012, trendy podzim, zvířecí motivy, camouflage styl, maskáčový styl, nákrčníky, šály, podzim 2012, zima 2012, gothic styl, orient, podzimní barvy, military styl

Sponzorované odkazy

Šály a nákrčníky jsou obecně skvělým pomocníkem a to především v chladnějším počasí, kdy nám pěkně udržují krk v teple, a nemělo by se nám stát, že by nás mohla přepadnout angína. V druhé řadě jsou šály a nákrčníky slušivým módním doplňkem. Z každého outfitu dokážou udělat něco jedinečného. Velikou výhodou je, že jsou dostupné a můžete je neomezeně střídat. Ke každému modelu můžete mít jiný.

V podzimních barvách

Je skvělé, že šály a nákrčníky jdou ruku v ruce s trendy daného období, proto nemůžete být nikdy out. Na podzim samozřejmě letí podzimní barvy. Letos vládne vínová, tmavě zelená, zlatě okrová, žlutá, červená a barvy kobaltu. Je perfektní, že všechny barvy k sobě skvěle ladí, a proto je můžete kombinovat i všechny najednou. Podzim je přeci barevný, měli bychom s ním tedy jet na jedné vlně.

Letí i zvířecí motivy

Určitě jste už v obchodech zaznamenaly zvířecí motivy. Všude se to jimi jen hemží a to je jen dobře! Tygří, gepardí nebo zebří motivy jsou velmi slušivé a nemusí se v nich bát vyjít žádná žena. Na šátcích se tyto motivy vyjímají skutečně dokonale. Hodí se spíše k nějakému jednobarevnému druhu oblečení. Zas to s těmi zvířaty moc nepřehánějte. A hlavně spolu nenoste moc zvířat najednou. Zebra by se například s gepardem moc nesnesla.

Camouflage styl

Dalším velkým trendem je slušivý camouflage styl neboli styl maskáčový. Je jasné, že každému nemusí být tento styl po chuti, ale je velmi působivý. Když chcete zvolit trochu drsnější vzhled, maskáčové motivy a barvy pro vás budou to pravé. Velkým plusem je i to, že se mužům líbí a všímají si ho. Mělo by se za vámi otočit více očí než je normálně zvykem.

Závan Orientu

Orient styl je podle mě pro tento podzim také skvěle vybraný. Hraje všemi barvami a není v žádném případě nudný. Podle barvy vlasů si budete moci zvolit, jestli by měly být vaše šála či nákrčník laděny do spíše červených, oranžových, modrých, zelených nebo fialových barev. Bude skvěle vypadat, když necháte vyniknout jen je. Tento doplněk by byla škoda nechat splynout s okolím.

Zlobivý gothic styl

V poslední řadě je to gothic styl, který podzimu 2012 vévodí. Motivy lebek a jiných hrůzostrašných výrazů se vám budou například hodit, jestli slavíte svátky Halloweenu. Jestliže si tento styl oblíbíte, nákrčníky a šátky budete moci využívat také jindy. Tmavé barvy, především černá, sluší každé ženě a šátek s motivem lebky vše skvěle doplní. Budete ho moci sladit s gothic šperky, kterých všude najdete také spoustu. Náušnice, dlouhé náhrdelníky, náramky či prsteny.

Zdroje: www.polyvore.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu