Móda Halloweenu je tady!

Móda Halloweenu je tady!

30. říjen 2012, halloween, masky, převleky, kostýmy, strašidelná móda

Sponzorované odkazy

Blíží se tradiční a velmi oblíbený zahraniční svátek Halloween. Určitě jste o něm nejednou slyšeli. Halloween je anglosaský svátek – Předvečer všech svatých, který se slaví ve všech anglicky mluvících zemích 31.října večer. Děti si oblékají většinou strašidelné masky a chodí koledovat o sladkosti. Tento svátek má dlouhou tradici a poznávacím znakem jsou dýně, které jsou vydlabávány a vyřezávány do obličejových podob. Dovnitř se pak vkládá svíčka. Halloween doprovází také tradiční dýňové pokrmy. Tak jako vše ostatní má svůj vývoj, i u Halloweenu tomu není jinak. Dříve to byl opravdu především dětský svátek, ale dnes jej s velkou chutí slaví i teenageři a dospělí. Ovšem tady už není tak důležité, abyste byli převlečeni za někoho strašidelného a měli masku. Přinejmenším se slaďte alespoň módně. A my vám teď poradíme, jak na to.

Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz)

Barvou číslo jedna je stoprocentně černá. To je základ. Je tajemná, záhadná, temná jako noc a v určitém podání i strašidelná. Černá bude o Halloweenu dobře vypadat v kombinací s tylem, krajkou, cvočky nebo kamínky. Můžete si obléci cokoliv černého, co najdete ve skříni, popřípadě si svůj outfit vyšperkujte vlastním vylepšením. Můžete si ocvočkovat kalhoty, nastříhat tričko, našít flitry. Fantazii se meze nekladou. Dalším módním kouskem, který o Halloweenu využijete jsou barevné a vzorované punčochy. Čím nápaditější, tím lepší.

Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz)

Umělé kožešiny a kožíšky vás zahřejí, jelikož už v říjnu bývá chladno. Proto toho využijte. Můžete jít za roztomilé chlupaté zvířátko. Přizpůsobte tomu svůj outfit – oblečte si kožich, huňatou čepici nebo šálu.

Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz)

Dalším výrazným halloweenským znakem jsou netopýři. Potisk netopýra na tričku či kalhotách, to už samo o sobě nahání hrůzu. Nezapomínejte ani na doplňky – třpytivé ozdoby na krk, do vlasů nebo na ruku, spousta řetízků, apod. Využijte i toho, že se z vás na jeden večer může stát naprosto někdo jiný. Dejte si na hlavu nějakou bláznivou paruku. Ani vaši nejbližší vás nepoznají. O Halloweenu se zkrátka nebojte odvázat, vše je povoleno!

Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz) Móda Halloweenu je tady! (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: www.asos.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu