Neobyčejná krása / Latexové oblečení

Neobyčejná krása / Latexové oblečení

16. září 2010, latex, lack, latexové oblečení, Madonna, Lady Gaga, Britney Spears, Fergie, Nicole Scherzinger, Cameron Diaz

Sponzorované odkazy

Většina lidí si pod pojmem latex a latexové oblečení představí jen erotiku a fetišismus. Ovšem není tomu tak. V kostýmkách z latexu můžete vyrazit klidně na diskotéku nebo na party a věřte mi, že nikdo nebude zkoumat, z jakého materiálu váš obleček je. Teď jsou zrovna v módě lesklé legíny, které jsou vyráběny z látky, která je podobná latexu a takové oblečení koupíte v normálních obchodech, takže žádný strach. Chce to jen odvahu a nápaditost. A hlavně, latexové oblečení přispívá v boji proti celulitidě. Tudíž spojíte příjemné s užitečným.

Latex

Latex je čistě přírodní látka vyráběná z kaučuku. Je velmi pružná a odolná. Velmi neobvyklý je její zápach. Jelikož je latex čistá guma, zapáchá po pneumatikách, což může být nepříjemné. Oblečky z latexu jsou také velmi těsné, proto se o latexu říká, že je, jako druhá kůže. I když jste perfektně oblečení, připadáte si přesto, jak nazí. Celkem zajímavá je teplota v tomto oděvu. Jestliže budete v místnosti, kde je přílišné teplo, dojde k velmi výraznému pocení. V případě že budete ve studené místnosti či v zimě venku, budete brzy cítit výrazné pocity chladu. Latex totiž není určen, jako zimní oděv. V normální pokojové teplotě se vám ale nemůže nic stát. Oblečení z latexu se vyrábí snad ve všech barvách. Typická je svůdná černá, červená ale také modrá, žlutá a další. Oblékání latexu je též velkým oříškem. Buďto můžete oblečky z latexu navlékat společně se suchým pudrem, který nanesete na vnitřní stranu oděvu nebo lubrikačním gelem na bázi vody, který se nanáší na tělo. Rozhodně nezkoušejte žádné náhražky, jakými jsou tuky nebo různé oleje! Důležitý je pak lesk latexu a o ten musíte dbát. Existuje řada leštících přípravků či sprejů, které si můžete společně s oblečením zakoupit. Z latexu se pochopitelně nevyrábí jen oblečení ale také boty a vkusné náhrdelníky.

Lack

Lack je napodobenina látky latexu. Je vyráběn ze směsu chemikálií. Z lacku se lesklé oblečky normálně šijí, jelikož není tak pružný. S lackem nejsou takové problémy, jako s latexem. Ovšem ve švech se rád trhá a po vyprání se musí dát pozor na to, aby se vám lesklou plochou neslepil. Velikou výhodou je cena, jednoduché oblékání a téměř žádná údržba. Z lacku se vyrábějí především erotické kostýmky sestřiček, policistek, uklízeček a podobně.

Slavné hvězdy v latexu

Slavné hvězdy ve spojení s latexem. Začneme s velice populární zpěvačkou a dosud nikým nepochopenou Lady Gaga. Její videoklipy jsou plné erotiky a neznám snad jediný, ve kterém by se Lady Gaga nepředvedla jen ve spodním prádle. Nejenže se předvádí ve svých videoklipech, ale v latexovém oblečku se nebojí vyjít ani na předávání hudebních cen. K Lady Gaga latexové oblečení prostě sedí. Ve svých mladých letech se nebála předvést v latexovém oblečku ani uznávaná zpěvačka Madonna. Na sexy svůdnici v latexovém oblečení si zahrála i Britney Spears ve svém videoklipu k písni Womanizer. Dále jsou nositelkami latexu též kráska Nicole Scherzinger, zpěvačka Fergie nebo herečka Cameron Diaz.

Zdroje: www.shopstyle.com , www.polyvore.comwww.plasticfashion.cz

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu