Kolekce Maison Martin Margela pro H&M odhalena!

Kolekce Maison Martin Margela pro H&M odhalena!

9. listopad 2012, Maison Martin Margela, H&M, Maison Martin Margela pro H&M, Maison Martin Margela for H&M

Sponzorované odkazy

Pokud patříte mezi ty, kteří netrpělivě čekají na výsledek další z mnoha spoluprací mezi světovými návrháři a populární high street značkou H&M, již brzy se dočkáte. 15. listopadu se v obchodech H&M a i na e-shopu objeví kolekce od modního domu Maison Martin Margela, avšak již dnes se můžeme podívat, jak ona tak očekávaná kolekce bude vypadat. Právě dnes totiž H&M zveřejnilo na svých stránkách kompletní reklamní kampaň i produktové fotografie.

Každá spolupráce H&M se spičkovým návrhářem je zajímavá, avšak vždy se tak trochu předpovídat jak bude ona kolekce vypadat. Tentokrát to až ta jednoznačné nebylo, jelikož Maison Martin Margela je obchodní dům, který si vždy jde svou a velmi originální cestou, a tak bylo celkem složité udělat si o této kolekci nějakou představu. Již od oznámení této spolupráce však bylo jasné, že se tentokrát bude jednat o něco trochu víc okrajového, jelikož návrhy MMM jsou velmi avantgardní, futuristické a zkrátka ne pro všechny, jako tomu bylo například u Versace nebo Jimmyho Choo.

Avšak stejně tak jako Donatella Versace i návrháři domu MMM vzali do ruk návrhy nejikoničtejších kousků z dílny této značky a přepracovali je tak, aby byly přístupnější širší klientele, avšak stále za dodržování technik a filosofie MMM. Každý model má tak zvláštní etiketu, na niž je napsáno z jaké sezóny a kolekce kus pochází.

Pokud budu hovořit o kolekci konkrétněji, opravdu musím zdůraznit, že kolekce Maison Martin Margela pro H&M nebude pro všechny. Jedná se o zvláštní mix mezi futuristickými tvary, módou dálného východu a výrazné jsou i prvky z doby viktoriánské. Dámské kabáty a svetry jsou opravdu oversized, kalhoty široké, legíny třpytivé a šaty připomínají zase tógy z doby antické. Pánská kolekce MMM je na tom, podle mého názoru, o trochu lépe a zdá se býti nositelnejší. No, ale posuďte sami, jestli má cenu se na kolekci Maison Martin Margela do H&M 15. listopadu podívat.

Kolekce Maison Martin Margela pro H&M odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Maison Martin Margela pro H&M odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Maison Martin Margela pro H&M odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Maison Martin Margela pro H&M odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Maison Martin Margela pro H&M odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Maison Martin Margela pro H&M odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Maison Martin Margela pro H&M odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Maison Martin Margela pro H&M odhalena! (http://www.luxurymag.cz)

Více na http://www.hm.com/…rtinmargiela

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu