Kotníkové kozačky 2010 - přímo do tohoto počasí!

Kotníkové kozačky 2010 - přímo do tohoto počasí!

14. září 2010, Kotníkové kozačky, Baťa, Deichmann, Topshop, módní obuv, boty podzim 2010, kozačky, boty trendy, dámská obuv, dámské boty podzim 2010

Sponzorované odkazy

Teploty venku kolísají z vyšší na nižší, jednou sluníčko svítí hodně a zanedlouho se schovává za mraky. Počasí venku je proměnlivé a nám nezbývá nic jiného než mu přizpůsobovat i naše vrstvy oblečení a obouvat různě teplé botky. O oblečení se dnes bavit nebudeme, ale ukážeme si modely obuvi, které jsou teď ideálním módním i praktickým doplňkem do tohoto nevyzpytatelného počasí, které si s námi, zdá se, tak trochu pohrává. Proto si dnes ukážeme několik modelů kotníkových kozaček, které nejen tedy, že zahřejí, hlavně během chladnějších ran, ale také vypadají na noze neuvěřitelně sexy. Je už na vás, zda si vyberete kotníkové kozačky na podpatku nebo ploché bez podpatku. Kotníkové kozačky se vám navíc budou hodit k mnoho modelům oblečení, k legínám počínaje přes džíny až například po sukni. Vše záleží na vašem stylu a představě. Za módními kotníkovými kozačkami se podíváme do dvou specializovaných značkových prodejen, Baťa a Deichmann a poté také do stylového, anglického butiku, který již z našich článků zajisté dobře znáte, do butiku nazývaného Topshop.


Baťa

Český obuvní průmysl prostě ví, co je trendy a co se nosí. Trendy a styly u nás v České republice reprezentují butiky Baťa, kde si z jejich široké a lákavé nabídky vyberete určitě i vy. A jedním takovým modelem stylové obuvi je i model kotníkových kozaček. Mezi nimi najdete v buticích Baťa i ty ploché, tedy bez podpatku i ty vysoké s podpatkem. Kotníkové kozačky Baťa 2010 se od sebe liší také zdobením. Některé z nich na sobě mají třpytivé a blýskavé kamínky, jiné jsou zdobeny apartním kovovým šněrovacím systémem a některé jsou čistě bez zdobení. Kozačky se však od sebe liší i materiálem. Mimo elegantních kotníkových kozaček tu najdete i stylové robustní kozačky, které jsou po celém světě opravdu dost oblíbené, a tak třeba k nám tato móda dorazí letos. Každopádně je zde z čeho vybírat, proto pokud je vám venku zima, není na co čekat a vydat se na nákupy co nejdříve než vám zmrznou všechny prstíky u nohou. Není nic příjemnějšího než mít nožky v teple a přitom být celá stylová. A to se vám s kotníkovými kozačkami společnosti Baťa zajisté podaří.


Deichmann

I německá obuvní společnost Deichmann nabízí k výběru pestrý počet modelů kotníkových kozaček. Jsou stylové, moderní a většinou se nachází v tmavším odstínů barev. Také, stejně jako u Bati, jsou kozačky různě zdobené. Častým prvkem jsou tu však přezky, které dodávají modelům kotníkových kozaček „drsnější“ look. Všimnout si můžete také odlišného tvaru boty, jak jejího vrchního zakončení, tak i její špičky. I tento malý, možná nepatrný prvek může změnit celý váš výsledný styl. I zde samozřejmě najdete plochou obuv i kozačky na podpatku. Ceny se u většiny modelů pohybují do 1 000 Kč.


Topshop

A za modely českými a německými se dostáváme ke třetí značce obuvi, tentokrát k anglické módní společnosti Topshop. Zde najdeme opravdu odlišné kotníkové kozačky. Odlišné ale stylové, nadčasové a možná i trošku extravagantní. Najdete tu skutečně mnoho stylů, od kovbojského přes elegantní, po, dá se říci, „nedbalý a ošoupaný“, který je ovšem velice moderní, nejvíce tedy v zahraničních zemích. Modely této kotníkové obuvi Topshop jsou prostě perfektním módním doplňkem pro současné, téměř aprílové, počasí.

„Zdroj“: www.bata.cz, www.deichmann.de, www.topshop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu