Bershka šaty pro letošní party sezónu

Bershka šaty pro letošní party sezónu

25. listopadu 2012, šaty na Silvestr 2012, společenské šaty, party šaty, Bershka, oblečení Bershka, šaty Bershka, mini šaty

Sponzorované odkazy

Mladistvá španělská značka Bershka vždy hýří nápaditostí a zajímavými prvky. Tentokrát se zaměříme na šaty pro sezónu podzim/zima 2012. Říkáte si, že šaty nejsou hlavním produktem sezóny a nad jejich pořízením váháte? Je pravda, že kvalitní vlněný svetr zřejmě oblékneme častěji, ale také nezapomínejme na fakt, že je v plném proudu sezóna plesů a večírků. I minišaty se dají obléci natolik rafinovaně, aby aspoň trošku zahřály.

Mini šaty Beranka na párty

Prohlédněme si nejprve nabídku minišatů, které bezesporu patří mezi jeden z trendů sezóny. Stále více se dostáváme na nebezpečné mini délky, ale pokud máte krásné nožky, nebojte se je odhalit. Navíc v zimním období leckterý nedostatek snadno zamaskují silnější punčochy nebo vzorované legíny.

Jistě nikdo nepřehlédl punkový trend v módním průmyslu. Letos jsou cvočky a zipy všude, kam se jen podíváme. Výjimkou tedy nemohou být ani šaty. Přetrvávajícím trendem je prvek peplum – volánek, který oživí každé šaty.

Návrat slaví i krajka a veškeré průsvitné tkaniny. Ostatně i kombinace více materiálů patří mezi stěžejní prvky zimy 2012. Výsledkem jsou sexy šaty vhodné na večírky i další společenské akce. Nicméně vždy raději předem zvažme, jak moc si můžeme dovolit být odhalené.

V závěru párty šatů ještě nezapomeňme vyzdvihnout vysoce módní asymetrii a třpytivé mini šaty.

Beranka šaty pro běžné nošení

Na prodejních pultech značky Bershka se sice nachází mnoho odvážných modelů, ale stejně tak se setkáme s šatami pro běžné nošení. Obléknout k nim můžeme výše uvedené silnější punčocháče nebo legíny, doplníme hřejivým kabátkem, trendy maxi šálou a ideálně semišovými kozačkami a můžeme směle vyrazit do městských ulic.

Velmi decentní a zároveň zajímavé jsou šaty s japonskými motivy. Dají se využít i jako tunika k úzkým džínům.

K teplým punčocháčům se hodí podzimní šaty v červené barvě vhodné právě na každodenní nošení.

Zdroj: www.bershka.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu