Pro ženy, muže i děti – Kolekce Reserved zima 2012

Pro ženy, muže i děti – Kolekce Reserved zima 2012

24. listopadu 2012, Reserved, zima 2012, dětské oblečení, pánská móda, dámská móda. trendy zima 2012, maxi svetry, šály, čepice, vojenský styl, plesová sezóna

Sponzorované odkazy

Značka Reserved se se svou letošní zimní kolekcí opravdu předvedla. Především vás zaujme dokonalá kampaň, se kterou si dává Reserved většinou nejvíc záležet. Obal prodává vnitřek a přesně na to Reserved vsází. Skvěle nafocení modelové a modelky, kteří předvádějí oblečení a doplňky. Pro dětskou kampaň vybírají snad ty nejroztomilejší děti, kterým nikdo neodolá.

Dámská kolekce

Reserved vsází na zimní trendy a své kolekce má ještě rozdělené do mini-kolekcí. První z dámských mini-kolekcí je takzvaná Pretty military. Nalezneme v ní trendy, které můžeme znát už z kolekcí podzimních. Vojenský styl bude v módě i na zimu. Tato pod-kolekce nám nabídne oblečení v trochu pánském stylu, které si ale stále zachovává svou ženskou tvář.

Mini-kolekce Gothic glamour je úplným opakem Pretty military. Půvabné a dokonale ženské – takové je oblečení v této pod-kolekci. Užijete si krásné střihy i zajímavé barvy. Především z této mini-kolekce můžete čerpat hadříky na přicházející plesovou sezónu.

Oblečení z mini-kolekce Large volume už nám je také velmi známé. I oblečení větších velikostí bude ještě přetrvávat. Srdcem této pod-kolekce jsou především maxi šály, čepice a svetry, které jsme si stihly za podzim 2012 zamilovat. Skvěle se kombinují a sluší každé ženě, ať má jakoukoli postavu.

Pánská kolekce

Stejně jako ta dámská, tak i pánská kolekce je roztříděna do mini-kolekcí. Chemical active je plná funkčního oblečení, které si muži zamilují. Velice slušivé a padnoucí kalhoty, svetry a ležérní i elegantní bundy a kabáty. V této pod-kolekci se kombinuje dohromady ležérní i elegantní styl, což nevypadá vůbec špatně.

Mini-kolekce Urban nomad je velice podobná Chemical active. V překladu znamená něco jako městský kočovník, takže zde můžeme nalézt stopy po etnické módě, ležérnosti a obecně trendy stylu. V této pod-kolekci se zaručeně nebude cítit špatně žádný chlap. Je důležité především ocenit dokonalé kombinování barev.

Dětská kolekce

Kolekce pro děti od Reserved se většinou nedělí podle žádných trendů, protože děti na aktuální trendy moc nehrají. Reserved u dětských kolekcí většinou vsází na již zmiňovanou roztomilost. Chce, aby byli děti v jejich oblečkách prostě neodolatelní. Oblečení nějak ,,nedospělizují“ a nechávají děti dětmi.

Zdroje: www.reserved.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, kabelky, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu