Pánské zimní kabáty 2012

Pánské zimní kabáty 2012

26. listopadu 2012, zimní pánský kabát, podzimní pánský kabát, společenský kabát, elegantní kabát, sportovní kabát, duffle kabát, kabáty Zara

Sponzorované odkazy

Pánský kabát patří mezi jeden ze základních prvků pánského šatníku. I ryze sportovní typ muže čas od času zavítá na významnější společenskou událost, kdy je nezbytné poohlédnout se po společenském kabátu na oblek. K dostání jsou pochopitelně i sportovní varianty kabátů. Zima 2012 se vyznačuje oblibou v kratších kabátech a velkým hitem jsou především tzv. duffle coat.

Trendy kabáty duffle

Pod pojmem duffle coat se skrývají sportovní pánské kabáty, které snadno poznáte podle typického zapínání a krátké délky provedení. Většinou kabátům duffle nechybí kapuce a reprezentují městský volnočasový styl. Takovýto pánský kabát se hodí perfektně k džínům nebo chinos kalhotám.

Je vhodný pro podzimní období a unosíte jej i v začátcích ne příliš chladné zimy. Nejedná se o kousek, který by patřil na pánský oblek. Pro tyto účely volte raději jednoduchý klasický kabát. Nicméně pokud si potrpíte na módní trendy, rozhodně letos na duffle kabát nezapomeňte.

Společenské pánské kabáty

Klasický pánský kabát se vyznačuje zejména svou jednoduchostí. Měl by být vyroben z kvalitní vlny a držet se precizních střihů. Nenajdeme na něm mnoho designových detailů, a proto jej bez jakýchkoliv obav lze obléci na pánský oblek nebo jiný typ společenského oblečení. Barevná provedení jsou také v duchu střídmosti – nejčastěji černá, šedá nebo béžová. Velmi dobře zpracované klasické pánské kabáty u nás zakoupíte na příklad v obchodech značky Zara.

Při výběru zimního kabátu si dejte pozor především na materiál, přeci jen v zimních dnech je nezbytné vlastnit hřejivý kabát. K tomu může napomoci i kožešinka na límci, která bezesporu zahřeje a zároveň patří k trendům této sezóny.

Značka Zara ve své nabídce skrývá celou škálu velmi zajímavých pánských kabátů s módními prvky. Nebojte se kombinace materiálů, nápaditých střihů a nebo již zmíněných kožešinových límců.

Zdroj: www.asos.com , www.zara.com , thinkstock

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu