Které letos ,,pofrčí“? – Dámské zimní bundy 2012

Které letos ,,pofrčí“? – Dámské zimní bundy 2012

2. prosince 2012, dámské zimní bundy, trendy bundy, zima 2012, péřové bundy, péřovky, military styl, kožešina, retro

Sponzorované odkazy

Zima už udeřila a ještě dlouho potrvá. Bude zapotřebí se s ní poprat. A to vám půjde určitě nejlépe v nové trendy zimní bundičce. Letos poletí skutečně ojedinělé kousky, které vás nejen dokonale zahřejí, ale i rozzáří. Jestliže chcete jít letos ruku v ruce s módou, zbystřete a dobře čtěte.

Kožíšek

Kožíšek bude letos na zimu v módě jak u dámských módních doplňků, ale také u bund. Na první pohled si tyto bundy mohou zdát příšerné a spíš se vám při koukání na ně vybaví skříň plná molů, než nějaký módní kousek. Ale pozor na to! Tyto bundičky mají mnoho přes sebou, stejně tak jako za sebou. Vezměte si je k úzkým kalhotám nebo k legínám. Tak jim dodáte šmrnc a vyniknou na vás mnohem lépe. Nesnažte se je kombinovat až moc s ostatními kožešinovými doplňky. Mohlo by to působit spíše komicky než módně. Přece nechcete vypadat jako Cruella de Vil.

Military styl

Pořád a stále military styl. Trend, ke kterému jsme našli vztah už letos na podzim, ustavičně přetrvává. A není to vůbec špatné. Stejně jako podzimní military bundičky a saka vypadají dobře i zimní dámské military bundy. Jedná se o bundy, které v sobě nesou kousek chlapeckého stylu. Jsou doplněny výraznými knoflíčky a připomínají spíše uniformu. Nemusejí být mermomocí v maskáčové či khaki barvě. Především tu jde o střih a prvky, které by měla military bunda mít.

Pestrobarevné péřovky

Péřové bundy jsou snad těmi nejoblíbenějšími na zimu. Dokonale zahřejí a vypadají skvěle. Letos poletí především pestrobarevné péřovky, ve kterých vás bude zaručeně vidět. Modrá, žlutá, růžová, fialová, zelená, červená,… Ve všech těchto barvách a mnohých dalších si budete moci na tuto zimu pořídit péřovou bundu. Jestliže vás nebaví nosit jen samou černou, tak sáhněte po této bundě. Určitě vás nezklame ani v jednom ohledu. Může být doplněna kapucí nebo nemusí. Kapuce je z většiny případů kožešinová, tudíž můžete spojit dva módní trendy v oblasti dámských zimních bund v jedno. A to se podle mě vyplatí!

Zdroje: www.polyvore.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu